УКР РУС  


 Головна > Українські новини > > По регіонах > СНД  


Подати записку Предстоятелю на молитву
Вхід до Гостьової книги
Перехід на сайт Словник-Сурдо
Детальніше про видання

Опитування



Наш банер


 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код


Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua





Каталог Православное Христианство.Ру

Рейтинг@Mail.ru



УКРАЇНА ― ГРУЗІЯ. Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II виступає за припинення церковних непорозумінь у світі

  10 вересня 2008



У рамках візиту делегації «Наша Україна - Народна самооборона» до Грузії голова партії В'ячеслав Кириленко у вівторок, 9 вересня, зустрівся з Католикосом-Патріархом всієї Грузії Ілією II. Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію навколо російсько-грузинського військового конфлікту.

Як інформує прес-служба НУ-НС, Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія II висловив побажання, щоб у світі припинилися всі перипетії щодо церковних непорозумінь. Він також засвідчив глибоку повагу Президентові України Віктору Ющенку, який обрав демократичний шлях розвитку, поважає територіальну цілісність будь-якої суверенної країни й докладає зусиль для збереження цілісності Грузії.

В'ячеслав Кириленко під час зустрічі з Предстоятелем Грузинської Православної Церкви наголосив на тому, що Україна готова підтримувати Грузію, свого давнього й надійного партнера, на її шляху до інтеграції в Європу.

РІСУ/НУ-НС