УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  

Опитування



Наш банер


 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код


Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 50 відвідувачів

Теги
іконопис милосердя забобони постать у Церкві УГКЦ педагогіка Ющенко вибори секти церква і суспільство Церква і медицина Предстоятелі Помісних Церков діаспора Церква і влада автокефалія Приїзд Патріарха Кирила в Україну Священний Синод УПЦ Церква і політика розкол в Україні конфлікти церковна журналістика Вселенський Патріархат українська християнська культура церква та політика Голодомор Патріарх Алексій II Мазепа шляхи єднання комуністи та Церква Президент Віктор Ющенко молодь монастирі та храми України 1020-річчя Хрещення Русі Католицька Церква Києво-Печерська Лавра УПЦ КП краєзнавство Митрополит Володимир (Сабодан) Доброчинність Археологія та реставрація






Рейтинг@Mail.ru






КИЇВ-ПАРИЖ. Блаженніший Митрополит Володимир висловив співчуття з приводу кончини Олів’є Клемана

  23 січня 2009



Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир направив лист співчуття Преосвященому Архієпископу Команському Гавриїлу, Екзарху Константинопольского Патріарха у Західній Європі, та Асамблеї православних єпископів Франції з приводу кончини православного богослова Олів'є Клемана. Лист Предстоятеля опублікований на офіційному сайті УПЦ.

«З великим жалем сприйняли ми звістку про кончину вірного сина Святої Православної Церкви Олів'є Клемана - видатного богослова сучасності, який є для усіх нас прикладом слідування Христу, - йдеться у листі. - Відчувши у тридцятирічному віці особистий поклик Ісуса Христа, він вирішив йти за Ним, і робив це на протязі всього подальшого життя. Богословські праці Олів'є Клемана допомагали відкрити скарбниці православного богослов'я західному світу».

Митрополит Володимир додав, що молиться про те, щоб Олів'є Клеман увійшов «у радість Господа свого», та висловив надію, що «і після його кончини світло Православія яскраво світитиме на Заході та в усьому світі».