УКР РУС  


 Головна > Українські новини > По єпархіях > Київська  

Опитування



Наш банер


 Подивитися варіанти
 банерів і отримати код


Електронна пошта редакцiї: info@orthodoxy.org.ua



Зараз на сайті 30 відвідувачів

Теги
молодь українська християнська культура церква і суспільство милосердя Патріарх Алексій II краєзнавство монастирі та храми України Голодомор 1020-річчя Хрещення Русі забобони діаспора Церква і медицина автокефалія розкол в Україні УГКЦ конфлікти Києво-Печерська Лавра УПЦ КП Католицька Церква іконопис Вселенський Патріархат комуністи та Церква Доброчинність Церква і політика Ющенко вибори Археологія та реставрація секти церква та політика Священний Синод УПЦ Предстоятелі Помісних Церков постать у Церкві церковна журналістика шляхи єднання педагогіка Приїзд Патріарха Кирила в Україну Митрополит Володимир (Сабодан) Церква і влада Президент Віктор Ющенко Мазепа






Рейтинг@Mail.ru






КИЇВ. Торжества з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі пройшли без правопорушень

  29 липня 2008



Українська міліція не зафіксувала правопорушень під час святкування 1020-річчя Хрещення Русі, заявляє перший заступник міністра внутрішніх справ країни Михайло Клюєв.

«Не те, щоб значних, але навіть дрібних порушень громадського порядку не було», - сказав він на прес-конференції у вівторок, 29 липня, у Києві.

За словами заступника міністра, «за час святкування цієї історичної дати не порушено жодної кримінальної справи, ніхто не притягнутий до адміністративної відповідальності, однак проведена профілактична бесіда з однією людиною».

Нагадаємо, що до забезпечення правопорядку в дні святкування 1020-річчя Хрещення Русі в Києві було залучено близько 7 тисяч правоохоронців.

За матеріалами «Інтерфакс-Релігія»