Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Прот.Анатолій Затовський виступив ініціатором створення книги про легендарного авіаконструктора Ігоря Сікорського

Версия для печатиВерсия для печати
02 лютого 2015 | Книжки

30 січня в Національному заповіднику «Софія Київська» в Будинку митрополита відбулась презентація книги під назвою «Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута — від Неба до Небес», що вийшла друком у видавництві «АДЕФ-Україна».

На заході були присутні науковці, громадські діячі, політики, духовенство та журналісти.

Серед почесних гостей на презентації були екс-президенти України Л.М.Кравчук та Л.Д.Кучма, директор Інституту археології НАН України академік П.П.Толочко, президент-генеральний конструктор ДП «Антонов» Д.С.Ківа та інші.

Від Української Православної Церкви участь у заході взяли голова інформаційно-просвітницького відділу Київської митрополії єпископ Васильківський Миколай та голова Педагогічного товариства Української Православної Церкви протоієрей Анатолій Затовський.

Презентуючи книгу, її упорядник Ігор Шпак розповів, що отець Анатолій Затовський був ініціатором і натхненником цього унікального проекту.

У книзі докладно подано ретроспективу київського, петербурзького та американського етапів життя і діяльності І.І.Сікорського — відомого авіаконструктора цілого покоління вертольотів. Монографія дає можливість читачеві повною мірою відчути складний шлях відомого українця до досягнення життєвої мети.

У своєму слові владика Миколай відзначив, що в особистості Ігоря Сікорського поєднано таланти авіаконструктора та філософа-богослова, глибоко віруючої православної людини. Виходець із родини духовенства, він життям своїм поєднував духовність та науку.

На завершення презентації заступнику голови Київської державної адміністрації Ігорю Федоренко було передано звернення до голови КМДА В.В.Кличка щодо передачі будинку, де жив Ігор Сікорський від народження (вул. Ярославів Вал, 15Б), в якості філії музею Києва, а також пропозицію найменувати Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) ім’ям Ігоря Сікорського.

За матеріалами сайту Київської митрополії

МИКОЛАЙ (Почтовий), єпископ Васильківський, вікарій Київської Митрополії
протоиерей Анатолий Затовский
Ігор Сікорський
Леонид Кучма

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2684

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар