Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Митрополит Антоній: «Усіх своїх парафіян закликаємо не залишатися осторонь тих проблем, які є» — сьогоднішня прес-конференція в УНІАН

Версия для печатиВерсия для печати
24 грудня 2014 | Події

Ці слова Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія прозвучали у відеоінтерв’ю, показаному сьогодні під час круглого столу в УНІАН «Психологічні і духовні проблеми військових та їх сімей: як повернути мир в душі?»

«У цих складних умовах, коли, на жаль, є смерті, як з однієї сторони, так і з іншої, багато людей втратили свої будинки, не мають, де жити, виїхали з зони АТО і нині проживають у різних регіонах нашої України, Церква робить все необхідне для того, щоб притулити цих людей, дати їм можливість пережити цей час», — зауважив владика.

Особливу увагу Церкви приділяє солдатам, яких, на жаль, дуже багато зараз перебуває у госпіталях на лікуванні.

Митрополит Антоній також наголосив, що Церква збирає гуманітарну допомогу «для того, щоб привезти туди, в зону АТО, передати простим громадянам та військовослужбовцям необхідні речі. Майже в усіх храмах, особливо у лікарняних, священики чергують цілодобово, щоб допомогти і морально, а якщо необхідно, надати і матеріальну допомогу».

«Взагалі на всіх парафіях, у всіх храмах нашої Церкви чергують священнослужителі, тому що ми всі розуміємо, що війна є війною. Але коли люди повертаються з війни, навіть якщо вони фізично здорові, то починаються питання психологічного характеру і реабілітації. Дуже багато людей звертається до Церкви. Взагалі за останні два місяці ми спостерігаємо збільшення кількості тих людей, які приходять на богослужіння. Бо люди розуміють, що тепер, за таких умов все уповання, вся надія на Бога.

Усіх своїх парафіян ми закликаємо не залишатися осторонь тих проблем, які є.

Наші парафіяни ремонтують шпиталі, чергують у лікарнях, де знаходяться поранені військовослужбовці, щоб вони відчували допомогу нашої Української Православної Церкви.

Наша Церква – це церква українського народу. І попри ту критику, яка штучно створюється сьогодні у суспільстві, Церква наша патріотична.

Але основне, про що також підкреслює наш Предстоятель Блаженніший Митрополит Онуфрій, і наша офіційна позиція, Церква не може стати частиною політикуму в нашому суспільстві.

Завдання Церкви, насамперед, привести людей до Бога, дати основу земного життя, аби завжди пам’ятати, що справжня Вітчизна кожного християнина, кожної людини — це Небо. Це значить, що Церква обов’язково має своєю основною метою служіння Богу, народу, щоб кожна людина відчувала на собі любов Божу до неї».

Детальніше про прес-конференцію в УНІАН читайте на нашому порталі найближчим часом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Помощь пострадавшим от военных действий на Востоке Украины
окормление военнослужащих
помощь военнослужащим

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
52204

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар