Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Звернення ВРЦіРО: «Звертаємося до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її та припинити кровопролиття»

Версия для печатиВерсия для печати

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій на засіданні 9 липня 2014 року прийняла Звернення щодо ситуації на Сході України.

Читайте також: ВІДЕО. Завершилося головування УПЦ у Всеукраїнській раді церков. ОНОВЛЕНО

У Зверненні наголошено про підтримку ВРЦіРО позиції Президента України П.О. Порошенка щодо мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України:

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій протягом останніх тижнів зверталась зі словами підтримки позиції Президента України П.О. Порошенка щодо мирного врегулювання збройного конфлікту на Сході України та висловлювала готовність посильно сприяти в реалізації його мирного плану».

Також у Зверненні зазначено, що ситуація на Сході України продовжує бути напруженою.

«У зв’язку з останніми подіями в цьому регіоні, звертаємося до всіх, хто незаконно тримає в руках зброю, скласти її та припинити кровопролиття».

У зверненні висловлено позицію Всеукраїнської Ради Церков щодо незалежності і територіальної цілісності України:

«Знову підкреслюємо засвідчену нами раніше позицію, що територіальна цілісність України, незалежність якої дарована нам Богом, є цінністю для нашого народу, а тому допустити її розділення ми не маємо права, бо це гріх перед Богом та майбутніми поколіннями нашого народу».

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до всіх людей доброї волі про всебічне сприяння якнайшвидшому звільненню всіх заручників, в тому числі й священнослужителів та ще раз закликала усіх відмовитись від такого роду способів боротьби, а мирними шляхами врегулювати цей збройний конфлікт.

У Зверненні висловлено засудження будь-яких релігійних переслідувань та дискримінації віруючих Донецької та Луганської областей:

«Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій засуджує будь-які релігійні переслідування та дискримінацію віруючих Донецької та Луганської областей, а також захоплення церковних споруд і інших релігійних приміщень та використання їх у збройному конфлікті, якими б мотивами це не виправдовувалося».

«Ми засвідчуємо нашу солідарність з людьми, які постраждали від збройного конфлікту, та закликаємо наших вірних до діяльної допомоги та справ милосердя нашим братам і сестрам зі Сходу України» - зазначено у Зверненні.

ВРЦіРО ще раз закликала всіх вірних до посилених молитов за мир і злагоду в цей складний для нашої Батьківщини час.

Повний текст Звернення читайте на Офіційному сайті УПЦ

ВРЦіРО
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2187

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар