Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЗУСТРІЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ. Митрополит Антоній пропонує ВРЦіРО бути гарантом домовленостей між владою та опозицією

Версия для печатиВерсия для печати
24 січня 2014 | Редакция | Події

24 січня 2014 року в Києві відбулась зустріч Президента Україні Віктора Януковича з представниками церков та релігійних організацій України. Українську Православну Церкву на зустрічі представляв Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, повідомляє Офіційний сайт УПЦ.

Встреча президента с главами церквей

Під час зустрічі було обговорено ситуацію, що склалася в країні.

Митрополит Антоній, звертаючись до голови держави, зазначив: «Країні загрожує стихія натовпу. Ми стоїмо на краю безодні».

Владика засудив кровопролиття, яке сталося в Києві, та попросив Президента забезпечити ретельне та неупереджене розслідування всіх випадків смерті людей під час зіткнень.

Владика наголосив на необхідності продовжити переговори між владою і опозицією: «Треба шукати шляхи до примирення заради збереження миру в країні, заради збереження цілісності країни».

Митрополит Антоній також звернув увагу на неприпустимість маніпуляцій суспільною свідомістю. «Особлива відповідальність, — зазначив він, — лежить сьогодні на журналістах. Репортажі з місця подій в жодному разі не мають підштовхувати людей до агресії. Українське суспільство дійшло до точки кипіння, і одне необережне слово може спричинити вибух».

Митрополит Антоній також підтримав необхідність скликання позачергової сесії Верховної Ради України з метою обговорення ситуації, що склалася в державі.

Крім того, митрополит Антоній висунув ініціативу, аби Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій виступила гарантом дотримання домовленостей, які будуть досягнуті в ході переговорів між владою та опозицією.

«У ці дні ми всі підносимо свої молитви за Україну, за її народ. Віримо, що з Божою допомогою нам вдасться знайти вихід з цієї непростої ситуації», — зазначив владика Антоній на завершення свого виступу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВАЖЛИВО! Відбулася зустріч Президента України зі Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій (ОНОВЛЕНО)

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Президент України Віктор Янукович
Евромайдан
Евромайдан и Церковь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3441

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар