Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Зоряні октави» у галереї «Соборній»: уперше участь взяли «особливі діти». ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати

19 жовтня у галереї «Соборна» відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацького та молодіжного пісенного мистецтва «Зоряні октави». У цьому чудовому святі музики взяли участь близько 80 учасників – не лише з України, але й з Грузії та Молдови.

Натхнення та радості учасникам додала гостя та член журі фестивалю – відома українська співачка Аліна Гросу. «Я хочу пожелать всем участникам большого человеческого счастья, побед, терпения, и, конечно же, трудолюбия. Потому что талант – это только 5-10 %, остальное – это труд, старание и желание. Счастья Вашим родителям, никогда их не подводите, цените, и побед Вам на творческом пути!»

Особливістю фестивалю стало те, що в рамках проекту «Рівний рівному. З добром у серці» у конкурсі також взяли участь діти з функціональними обмеженнями.

Людмила Рабінович – президент Міжнародного фестивалю-конкурсу пісенного мистецтва «Зоряні октави»: «Це наш перший фестиваль який проходить за підтримки просвітницької організації. Напевно, це добрий знак, що в наших руках можливість допомогти майбутнім поколінням не тільки культурно збагачуватись, але, в першу чергу, займатись духовним вихованням. Особливістю фестивалю як перша ластівка в наших починаннях став проект «З добром у серці», направлений на підтримку дітей із функціональними обмеженнями. Так, сьогодні у фестивалі брали участь діти-інваліди, ми їх бачили на сцені, це – талановиті, обдаровані діти. Спільно із просвітницьким центром ми будемо докладати максимум зусиль, щоб підтримувати дітей з обмеженими можливостями. Прийшли привітати учасників ансамбль грузинської пісні і танцю «Іберія».
Особливим гостем фестивалю стала співачка і член журі Аліна Гросу, яка подарувала багато мистецьких вітань нашим учасникам. Я думаю, що це свято було вдале і веселе, у сьогоднішній ситуації в нашій країні ми зобов’язані підтримувати в дітях вогник світла та віри у мирне майбутнє їх та наступних поколінь, кожен подарував свою частинку тепла, кожен відкрив свій талант і подарував радість ближнім. Ми намагаємося всебічно сприяти дітям для розвитку їхніх талантів».

У перерві фестивалю для всіх учасників було проведено майстер-клас – hand-made з осіннього листя. По завершенні конкурсних виступів журі фестивалю довго визначало переможців, адже всі учасники вражали талантами та прекрасними виступами. Врешті володарями гран-прі стали Микита Йосипенко, Анастасія Барка та Ганна Катріна.

***

Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва «Зоряні октави» заснований у 2012 році. Метою фестивалю є виявлення нових талановитих виконавців, підвищення художньої майстерності виконавців, залучення до вокального мистецтва обдарованих дітей та молоді, привернення громадської уваги до проблем дозвілля дітей та підлітків, особливо з соціально незахищених сімей, дітей-сиріт та інвалідів, сприяння їх подальшому професійному самовизначенню, вдосконалення форм та методів культурно-масової роботи, розширення творчого спілкування юних аматорів.

Організатори фестивалю-конкурсу: Президент фестивалю-конкурсу «Зоряні октави», Людмила Рабінович, Студія дитячо-юнацької творчості «Октава» та Духовно-просвітницький центр Кафедрального собору УПЦ.

Наступний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва «Зоряні октави» відбудеться у галереї «Соборна» вже 9 листопада.

За матеріалами сайту soborna.church.ua

Аліна Гросу
Людмила Рабінович
галерея «Соборная» УПЦ
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
Фестиваль-конкурс «Зоряні октави»
діти-інваліди

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7065

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар