Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЖИТОМИР. Здійснено акт вандалізму проти православного храму

Версия для печатиВерсия для печати
10 березня 2014 | Події

Як повідомив правлячий архієрей Житомирської єпархії архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, в ніч з 7 на 8 березня в єпархії стався акт вандалізму по відношенню до Іоанно-Богословського храму с. Сонячне (Житомирський район Житомирської єпархії).

«Надписи на стінах кладовищенського храму говорять про окам’яніння сердець богохульників. Як люди можуть підняти руку на святий Божий храм? Згадаємо ті часи коли храми нищились і чим воно закінчувалось», – йдеться у повідомленні владики Никодима.

Замість старого храму на сільському кладовищі трудами парафіян у 2013 році був збудований новий храм. Цей храм будувався протягом 7 років на кошти простих віруючих селян, з метою принести жертву за ті покоління, які жили в радянські безбожні часи. Спочатку у вагончику, пізніше у маленькому дерев’яному храмі, а нині – у новозбудованому – упродовж 16 років підносяться молитви за упокій душ.

«Кому вигідно до суспільно-політичних проблем розпалювати ще і міжрелігійне протистояння? Церква молиться за упокій душ загиблих, одужання поранених та за мир в державі», – наголошує архіпастир.

НИКОДИМ (Горенко), архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський
Житомирська єпархія
монастирі та храми України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6578

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар