Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЖИТОМИР—СЄВЕРОДОНЕЦЬК. Теплі речі, ковдри, ліки відправила єпархія для мирних жителів Сходу та українських військових (ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
13 листопада 2014 | Бідні, біженці

11 листопада з благословення архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима від Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира було відправлено вантажівку із теплими речами для українських військових та мирних жителів, постраждалих на Сході України під час проведення АТО. Автомобіль із речами слідуватиме маршрутом Житомир — Сєверодонецьк.

У загальноєпархіальному волонтерському зборі прийняли участь усі благочиння: Андрушівське, Баранівське, Бердичівське, Житомирське, Коростишівське, Любарське, два благочиння Новоград-Волинського району, Попільнянське, Романівське, Ружинське, Червоноармійське, Чуднівське. Збирали теплі речі і у всіх православних храмах обласного центру.

Старанням небайдужих православних християн Житомирської єпархії, під час акції, протягом місяця жовтня було зібрано багато речей у хорошому стані, а саме: пальта, шуби, куртки, шапки, шарфи, сорочки та костюми, спідниці, штани, взуття та шкарпетки, покривала, подушки, ковдри, рушники, ліки, тощо.

За словами владики Никодима, який особисто ініціював акцію та був присутній на відправлені речей, Церква ніколи не стояла і не буде стояти осторонь будь-якої людської біди, а тим паче державного масштабу. «Наша єпархія використовує усі можливості для допомоги військовим та тим, хто постраждав у зоні АТО, а окрім матеріальної допомоги, постійно молимось за мир та єдність нашої держави та нашого українського народу» — зазначив архіпастир.

Архієпископ Никодим відповів на усі питання представників ЗМІ та подякував усім житомирянам і жителям районів області за активну участь та добре серце.

«Любити один одного і допомагати один одному» — саме такою основою духовності живе Церква і сьогодні закликає усіх наслідувати цьому прикладу. Будемо любимі між собою, адже Всемилостивий Господь перетерпівши великі муки, полюбив кожного із нас без винятку.

Прес-служба Житомирської єпархії

НИКОДИМ (Горенко), архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський
Житомирська єпархія
Помощь пострадавшим от военных действий на Востоке Украины

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1744

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар