Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЗАВТРА у Лаврі – прес-конференція з нагоди привезення до Києва Дарів волхвів

Версия для печатиВерсия для печати
14 січня 2014 | Події | Архів

У середу, 15 січня, о 12.00 у Києво-Печерській Лаврі (корп. 70 а) відбудеться прес-конференція з нагоди привезення до Києва 24 січня Дарів волхвів – однієї з небагатьох реліквій, що пов`язані  із земним життям Спасителя та збереглися до сьогоднішнього дня.

Читайте також: До України прибувають Дари волхвів. З 24 по 30 січня — в Києві!

У канун Різдва про ТРЬОХ ВОЛХВІВ: 5 фактів для допитливих (+відео)

Дари волхвів будуть привезені в Київ вперше. Постійне місце їхнього зберігання – монастир святого Павла, що на святій горі Афон в Греції.

Дари волхвів будуть доступні прочанам протягом шести діб з 24 по 30 січня у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі. В ці дні тут можна буде помолитися Спасителю і торкнутися реліквії, освяченої дотиком Новонародженого.

Про поклоніння волхвів, що принесли дари – золото, ладан і смирну – Богонемовляті Христу, йдеться в Євангелії від Матфея.

Учасники: протоієрей Георгій Коваленко, прес-секретар Предстоятеля УПЦ; протоієрей Віктор Іващук, координатор привезення Дарів волхвів в Київ, секретар Київської єпархії УПЦ.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 255 12 49

Довідка

Згідно з переказами, відображеними в письмових візантійських джерелах, Дари волхвів разом зі Своєю чесною ризою і поясом передала Єрусалимській Церкві Сама Пресвята Богородиця. В Єрусалимі дари перебували до IV ст., а за імператора Східної Римської імперії Аркадія (395-408) були перенесені в столицю Візантії — Константинополь. В афонський монастир св. Павла реліквію було передано в 1470 р., після захоплення Константинополя турками.

news.church.ua

Протоиерей Георгий Коваленко
протоієрей Віктор Іващук
Дары волхов в Киеве

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2612

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар