Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Завітайте сьогодні на відкриття благодійної фотовиставки Русі Асєєвої — «Діти, яких не існує»

Версия для печатиВерсия для печати
10 лютого 2015 | Події | Архів

Відкриття виставки фотографій Русі Асєєвої «Діти, яких не існує» відбудеться о 18.00 у приміщенні Малої галереї Мистецького Арсеналу (м. Київ, вул. Лаврська 10).

На відкритті виступлять: авторка фоторобіт Руся Асєєва, керівник Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» Лариса Лавренюк та координаторка ініціативи «Паліативна допомога» Програмної ініціативи «Громадське здоров'я» Міжнародного Фонду «Відродження» Ксенія Шаповал. На відкритті також будуть присутні представники фондів та волонтери онкогематологічних відділень Києва, а також Ірма Вітовська, акторка театру і кіно, Лариса Слюнченко, виконавча директорка «Лікар.інфонду».

Виставка триватиме з 10 до 15 лютого. Кожного вечора на виставці відбуватимуться тематичні майстер-класи від волонтерів, які працюють з онкохворими дітьми, а 14 та 15 лютого відбудуться експертні дискусії про проблеми розвитку системи паліативної допомоги для дітей, яким поставили діагноз несумісний з життям та потребу розвитку та удосконалення надання онкогематологічної допомоги дітям.

«Діти, яких не існує» - це невиліковно хворі діти, яких ми з вами ніде і ніколи не зустрінемо. Таких дітей не помічає суспільство та медицина. Таких дітей не можна вилікувати, проте їм можна подарувати гідне життя і справжнє дитинство. На той час, який їм відведено» -  переконана Лариса Лавренюк, керівник Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб».

В Україні дві третини усіх дітей, які помирають у віці від 0 до 18 років потребують паліативної допомоги. За даними Міністерства охорони здоров'я України, у 2013 році паліативної допомоги потребували 17 500 дітей, з них близько 1000 – віком до 1 року, 300 дітей з онкологічними захворюваннями, 70 дітей хворих на ВІЛ/СНІД. Паліативна допомога дітям - це активна всеосяжна допомога тілу, розуму та душі хворої дитини, що передбачає також підтримку родини.

Протягом минулого року відома українська фотохудожниця Руся Асєєва відвідала дитячі онкологічні відділення у Харкові, Києві та Івано-Франківську, та познайомилась з маленькими пацієнтами, багато з яких залишились жити лише на її фотографіях.

Захід відбувається за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров'я» Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти: Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб», 067-255-52-87, www.krab.org.ua

Facebook: Паліативна допомога в Україні

Акредитація для ЗМІ: Анастасія Безверха — 067 4465330

За матеріалами сайту Міжнародного благодійного фонду «Відродження»

Руся Асєєва
паллиативная помощь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2335

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар