Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Завітайте на благодійну виставу «Наше Різдво»: Новий драматичний театр на Печерську запрошує!

Версия для печатиВерсия для печати

4 лютого о 19.00 Новий драматичний театр на Печерську (ст.м. Печерська, вул. Немировича-Данченка, 5, біля магазину «ІНТЕРТОП») запрошує на благодійну виставу «Наше Різдво».

Що це за акція

Дорогий друже!

Маємо честь запросити Вас на благодійну виставу «НАШЕ РІЗДВО» (реж. – Олена Лазович) у виконанні акторів Нового драматичного театру на Печерську (художній керівник—О.В.Крижанівський).

Цією виставою ми хочемо подарувати радість Вам, а також дітям із хронічною нирковою недостатністю, які беруть участь у проекті казко– та арт-терапії «Казки, що виховують».

ВСІ зібрані від вистави кошти будуть перераховані в якості благодійної допомоги цим дітлахам.

Якщо Ви бажаєте цікаво і з користю провести час, поспішайте: кількість місць обмежена (усього 60 запрошень). Забронювати місце у глядацькій залі можна заздалегідь за телефонами: 099-074-29-21, 098-561-90-21 (Анна Захарова)

Благодійний внесок (рекомендована сума = від 200 грн.) Ви зможете зробити безпосередньо перед виставою, залишивши його у спеціальній скринці для допомоги дітям.

Дякуємо Вам за небайдужість і бажаємо натхнення у добрих справах!

Що це за вистава

«У кого не спросишь, каждый скажет, что Рождество – это праздник семейный, домашний... скажет, и задумается при этом о своём. И не только о доме, елке и мамином оливье, а о чем-то ещё, что звучит в душе, как тонкая струна, высокая нота – о чём-то, что родило нас, нашу душу...

 У каждого героя нашего спектакля своя история - его маленького рождества, и Великого Рождества в его жизни.

Студент Семинарии Петя, его младший брат Павел и мама встречают гостей - приехавшую из Парижа девушку Пети, молодоженов Катю и Сашу, и «беременную» чету старых папиных друзей. Не появляется только папа...

Друзья и родные приезжают на праздник в добрый, теплый дом, а там, где собираются близкие люди - есть место и смеху, и слезам, и песням, и сюрпризам...»

Хто ці діти, яких ми підтримуємо

На сайті соціального проекту Ви зможете познайомитися з кожним маленьким учасником і адресно допомогти комусь із них. Детальна інформація про кожну дитину, а також контактні дані батьків дітей - у розділі «ДОПОМОГТИ ДІТЯМ»

«Казки, що виховують» (Соціальний проект Андрія Шипко)

- це програма казко- та арт-терапії, розроблена спеціально для підтримки дітей Центру токсикології «ОХМАТДИТ».

Першим проектом в рамках цієї програми стала розробка спільно з дітьми та відомими українськими артистами збірки «Казки, що виховують: класика для дітей». Діти стали головними ілюстраторами Збірки, а артисти та телеведучі озвучили аудіоверсію казок.

Збірку можна прочитати, прослухати в аудіоверсії та безкоштовно завантажити на сайті проекту: www.kazki.com.ua у розділі «АУДІОКНИГА»

Олена Лазович
Новий драматичний театр на Печерську

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3610

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар