Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Закриття сезону-2017 у Школі Премудрості: ельфи, Єті та помічники святого Миколая

Версия для печатиВерсия для печати
18 грудня 2017 | Репортаж

Лекцією-бесідою «Святий Миколай, Дід Мороз та Санта Клаус. Хто є хто?»  закрився осінньо-зимовий сезон-2017 у Школі Премудрості.

Він тривав із вересня по грудень, і учні мали можливість зробити у стінах Софії Київської багато відкриттів.

Останню зустріч, яка була присвячена трьом новорічно-різдвяним персонажам, провів ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості о.Георгій Коваленко. Під час інклюзивної лекції-дослідження діти (а також і присутні на заході дорослі) спільно з лектором з’ясовували, чим святий Миколай відрізняється від Діда Мороза та Санта Клауса, а Новий рік — від Різдва Христового. Виявилося, що в Діда Мороза помічниками є Снігуронька та навіть Єті, у Санта Клауса — ельфи. А от помічниками святого Миколая повинні стати… всі ми.

Про закриття сезону розповіла керівник проекту Анастасія Лиходій.

«Для Школи Анни Ярославни це особливий день, тому що в нас відбулися заключні заняття двох курсів: лекція і майстер-клас. Це були нові, експериментальні і, гадаю, перші в Україні курси. «Школа Премудрості» — це серія лекцій з культурології, філософії, етики, естетики та релігієзнавства для дітей.

У нас також пройшов авторський курс «АЯхудожник», який розробила наш викладач Марія Кононенко. Його було присвячено українському художньому мистецтву».

Школа Анни Ярославни завжди готує сюрпризи для дітей. На останньому майстер-класі учні-ярославівці виготовляли перший в Україні православний адвент-календар.

«Зазвичай цей календар ведуть з 1 по 24 грудня — у період, коли у світі йде підготовка до Різдва Христового, — розповіла Анастасія. — Але у Школі Премудрості своя новинка: календар з 19 грудня по 7 січня. Організатори підготували на кожен день завдання, цукерки і розробили власний дизайн».

Крім того, діти, які відвідували заняття у Школі Премудрості, отримали дипломи. Відтепер усі учні носитимуть почесне звання «Премудра дитина». А винагородою за відвідування образотворчих майстер-класів стали дипломи «Творчої дитини».

У Брамі Заборовського панувала святкова атмосфера, яку створювали ялинка, новорічні гірлянди та невимушений формат спілкування викладачів із юною аудиторією.

Фото з ФБ-сторінки Школи Анни Ярославни

Протоиерей Георгий Коваленко
Школа Премудрості
Школа Анни Ярославни
святитель Николай Чудотворец
адвент-календар

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1920

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар