Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

За мир в Україні і на підтримку традиційних сімейних цінностей — в м.Бар пройшов тисячний хресний хід (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
07 червня 2016 | Рух проти абортів

Хресна хода за мир в Україні та на підтримку традиційних сімейних цінностей відбулася вихідними у місті Бар Вінницької області. У ній взяли участь священнослужителі Барського і Жмеринського благочинь Вінницької єпархії, сестри з Браїлівського і Барського монастирів, парафіяни, паломники з навколишніх сіл і з м. Вінниці.

Розпочалася хода з молебнів, які правились по Божественній літургії в Успенському соборі Бару, у храмі святителя Миколая та у монастирі на честь Барської ікони Божої Матері. З кожного з цих храмів до центральної частини Бару вирушили парафіяни зі священиками.

У центрі міста священство відслужило молебень і разом із вірянами помолилося за мир в Україні, за міцні сім’ї та за припинення абортів. Потім загальна хресна хода прослідувала до Барського монастиря, де знову відправили молебень.
 
Благочинний Барського району архімандрит Серафим (Поворозник) виголосив проповідь, у якій підкреслив, що метою хресної ходи було, перш за все, закликати благословення Боже на Україну і український народ, попросити Бога і Божу Матір відвернути лихо і повернути мир на українську землю.

Також метою ходи, за словами о. Серафима, було привернути увагу людей до проблем, через які розпадаються сім’ї і через які молоді жінки роблять аборти. Священик закликав усіх посилити молитви, щоби в Україні не проливалася кров як на війні, що триває на Сході, так і в медичних закладах, де матері вбивають своїх ненароджених дітей. І не тільки посилити молитви, а й робити все, що залежить від кожної людини, для досягнення цієї мети.

У хресній ході взяла участь майже тисяча парафін і паломників. Після закінчення молебню у Барській обителі для усіх учасників хресної ходи сестри монастиря приготували трапезу.

За матеріалами сайту Вінницької єпархії УПЦ

Вінницька єпархія
рух проти абортів
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5476

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар