Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Ліквідатори Чорнобильської катастрофи на Радоницю помолилися за упокій загиблих колег у Кафедральному соборі Києва. ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати

26 квітня Церква поминає жертв Чорнобильської аварії. У ці дні вся Україна молиться і сумує за тими, хто ціною власного життя захистив не тільки нашу країну, але і весь світ від страшної техногенної катастрофи.

На Радоницю, 29 квітня, у галерею «Соборна» при Кафедральному соборі Української Православної Церкви, що в Києві, прийшло чимало чорнобильців. Соборно помолилися за упокій спочилих ліквідаторів і здоров'я тих, хто вижив, у Свято-Андріє-Володимирському храмі.

Під час Богослужіння співав дитячий хор храму свв. Косми і Даміана, що при Національному інституті раку.

Читайте також: РЕПОРТАЖ. В Киеве служили «не по-детски», или Как в строящемся Кафедральном соборе проходила первая детская Литургия

На молебні були присутні два архієреї – вікарії Київської митрополії – митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та єпископ Бородянський Варсонофій, а також голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, настоятель лікарняного храму святих Косми і Даміана, що при діє при Київському Інституті онкології та радіології, протоієрей Євген Мілешкін.

Митрополит Олександр подякував присутнім у храмі за щирі молитви за живих і померлих, висловив надію, що Господь їх чує.

«У Бога всі живі, тому "Христос Воскрес!" – звучить не тільки для нас, що живуть на цій землі, але і для всіх душ людських, хто був до нас, – наголосив владика Олександр, вітаючи з Великоднем.

Водночас для чорнобильців Києва був організований обід, після якого їм вручили продуктові набори. Митрополит Олександр наголосив, що Церква завжди буде підтримувати тих, хто не шкодував свого життя задля спасіння країни – ліквідаторів Чорнобильської аварії.

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
священник Евгений Милешкин
Свято-Андрее-Владимирский храм Кафедрального собора УПЦ
Авария на Чернобыльской АЭС
Чернобыль
Чернобыльская АЭС
детский хор храма свв. Космы и Дамиана (Киев)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2406

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар