Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

За «ЧАЙ.com» у Романа Чайки сьогодні — о. Георгій Коваленко. Прямий ефір — о 23.10

Версия для печатиВерсия для печати
14 січня 2019 | Просвіта, ЗМІ | Архів

Сьогодні, 14 січня, у прямому ефірі 5 каналу в авторському ток-шоу Романа Чайки буде ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості о. Георгій Коваленко.

«І от чаювання повертається наживо сьогодні. І до нас завітає протоієрей колишньої УПЦ Московського Патріархату (а як нині — хто його знає) Георгій Коваленко. Сьогодні він ректор Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості», — написав в ФБ Роман Чайка.

«Довгі роки отець Георгій виконував роботу прес-секретаря Предстоятеля Української Православної Церкви митрополита Володимира (Сабодана), був головою Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (МП). Він — засновник та шеф-редактор інтернет-видання «Православіє в Україні», який фактично став сайтом УПЦ (МП).

Належав до "українського" крила УПЦ (МП). Був учасником революційного Майдану 2013/2014 і одним з небагатьох священників УПЦ МП, що були з людьми, а не з "беркутами" та Партією регіонів у ті місяці.

Отець Георгій причетний до низки просвітницьких проектів церкви. Філософ за першою освітою і публіцист за покликанням. Батько п'ятьох дітей.

Почаюємо з Георгієм Коваленком про помісну церкву, життя після Томосу; про "русскій мір" та "томособєсієї" на Росії; про радянських православних та практичне одержавлення церкви; про віру, канони й мракобісся, освіту й просвіту. 

Чаюємо з Георгієм Коваленком як звично о 23.10. Наживо тут»: https://youtu.be/qSI6yOOe9j4

За матеріалами ФБ-сторінки Георгія Коваленка

Протоиерей Георгий Коваленко
Роман Чайка
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1180

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар