Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«З особливою любов’ю лунали Многоліття волинському архіпастирю...» У Луцьку відзначили День ангела митрополита Ніфонта

Версия для печатиВерсия для печати
22 квітня 2015 | Події

21 квітня Православна Церква відзначає пам’ять святителя Ніфонта, єпископа Новгородського, чудотворця Києво-Печерського. Цей подвижник є Небесним покровителем митрополита Волинського і Луцького Ніфонта. У ці світлі пасхальні дні православні волиняни також радіють вітаючи свого архіпастиря із Днем Ангела, який для кожного православного християнина є другою Пасхою душі.

У день пам’яті свого небесного покровителя митрополит Волинський і Луцький Ніфонт служив Божественну літургію у храмі Всіх святих Землі Волинської Луцька. Йому співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій та сонм священнослужителів Волинської єпархії.

«День Ангела – це друга Пасха душі. Увійдіть до цього храму, дорогий наш владико і звершіть Божественну літургію, піднесіть до Бога ваші святі молитви», – із такими словами при зустрічі архієреїв перед початком Літургії звернувся настоятель храму Всіх святих Землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин.

Цього дня особливо відчувалась краса архієрейського богослужіння. Піснеспіви Літургії із особливо молитовним настроєм і майстерністю виконали хор студентів ВДС під керівництвом протоієрея Петра Муляра та хор храму Всіх святих Землі Волинської «Волинські дзвони».

Звертаючись зі словом проповіді, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій наголосив на значенні Хресної Смерті і Воскресіння Христа – Спасителя у житті кожної людини.

«І якщо ми приймемо цей дар Божої любові, духовними очима поглянемо на Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа, то відкриються і наші духовні очі. А якщо ні – то перебуватиме така душа у темряві. І якщо у наших душах житимуть Воскреслий Господь, угодники Божі, то і зовнішні негаразди нема не будуть так страшні, адже ми знаємо, що Христос переміг», – сказав владика.

Із Днема Ангела тезоіменитого митрополита Волинського і Луцького Ніфонта також привітали голова Волинської ОДА Володимир Гунчик та Луцький міський голова Микола Романюк. Вони особливо відзначили служіння архіпастиря на ниві допомоги дітям-сиротам, нужденним, а у теперішній час – і на ниві допомоги українській армії та біженцям. Адже з благословення владики Ніфонта у Волинській єпархії на ці цілі було зібрано понад 1 мільйон гривень.

«Ви, дорогий владико, є архіпастирем Волинського краю. Багато православних волинян є вашими духовними чадами, і багато людей за роки вашого пастирського і архіпастирського служіння ви привели до Бога і Православної Церкви», – сказав, у своєму вітальному слові митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.

У свою чергу митрополит Волинський і Луцький Ніфонт подякував владиці Сергію, представникам влади, священнослужителям і віруючим за вітання і за молитви.

Із особливою любов’ю лунали і Многоліття волинському архіпастирю.

За матеріалами сайту Волинської єпархії

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
СЕРГІЙ (Генсицький), митрополит Тернопільський і Кременецький
Волинська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2605

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар