Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Як стати господарями на своїй землі?

Версия для печатиВерсия для печати
12 лютого 2018 | Точка зору

Мораторій на обіг земель сільськогосподарського призначення подовжено до кінця 2018 р. Всупереч вимогам і тиску Світового банку - яким, до слова, земельний кадастр України визнано кращим у світі. І зовсім не тому, що «батьківщина не продається». Про камені спотикання у проведенні Земельної реформи, а головне про те, як стати господарями на своїй землі, — дивіться у новому випуску «Світла» з Андрієм Андрушковим.

Тема — «Мораторій на продаж землі».

Гість студії – ректор Відкритого православного університету прот.Георгій Коваленко:

Мені дуже важко. Думаю, питання політичне.

Я не перша дитина, яка в поколінні «виросла на асфальті». Але я чітко пам’ятаю, що мого прадіда розкулачили на початку зими разом з великою родиною. В чому вони були, їх виставили і сказали: йдіть, куди хочете.

Добре, що про них була добра слава. Вони дійшли до найближчого села і люди їх пустили. Так вони не замерзли і не померли.

Тому у мене питання: де та земля, в тому числі земля моєї родини? І ті, хто зараз ділять землю, вони враховують це питання? Більше того, скільки людей на цій землі померло з голоду. Якраз тих людей, які хотіли цю землю обробляти.

Ті, хто залишився жити, співпрацювали з тими, хто морив голодом тих людей, чи ні? Чи мають вони право ділити землю? І взагалі, ми, як люди, маємо ділити землю на шматки чи ділити землю між собою? Обмінюватися тими дарами, які на цій землі виростають?

Бо насправді, церква, з одного боку, за приватну власність, тому що є десята заповідь – не побажай чужого. Але, з іншого боку, ми маємо ставитися до землі, як до спільного надбання, яке належить всім.

УСІ ВИПУСКИ ТЕЛЕПРОГРАМИ «СВІТЛО» ДОСТУПНІ НА САЙТІ КАНАЛУ UA: ПЕРШИЙ

Протоиерей Георгий Коваленко
телепрограма «Світло»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1444

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар