Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Як на Кафедральному соборі «особливих діток» з іменинами вітали. (ФОТО+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати

Надзвичайне свято для особливих – так можна назвати захід, що відбувся днями у галереї «Соборній». Святкували весняний День іменинника для вихованців соціально-реабілітаційного центру «Родина».

Центр «Родина» об’єднує батьків незвичайних дітей, яких у світі прийнято називати дітьми-інвалідами, або дітьми з особливими потребами. Допомогти людям з обмеженими можливостями стати незалежними – головне завдання реабілітаційного центру.

Організовувати сезонні сімейні вечори вже стало доброю традицією центру «Родина» та просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ.

Відкрив захід святковим привітанням клірик Андріє-Володимирського храму отець Сергій Дерменжи. На урочистому вечорі на особливих діток чекали вистава благодійного театру «Місто Сонця», музичні номери, ігрові розваги та теплі привітання іменинників – дітей, батьків, друзів та волонтерів.

З концертними номерами виступили й самі вихованці центру «Родина». Неабияке враження на всіх присутніх справила постановка «Надзвичайні пригоди Колобка» дитячого театру «Інтеграл», що діє при центрі. Також в рамках заходу відбувся благодійний аукціон дитячих виробів.

Допомогти тому, хто потребує підтримки – значить виконати Божу заповідь. Завдяки подібним заходам родини, що перебувають у скрутних життєвих обставинах і не в змозі їх самостійно подолати, відчувають підтримку небайдужих людей. Тож даруймо радість одне одному!

soborna.church.ua

иерей Сергий Дерменжи
діти-інваліди
інваліди
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6262

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар