Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Як мироточить ікона — 10 документальних фото

Версия для печатиВерсия для печати
25 січня 2016 | Репортаж

Ці фотознімки — із села Станово, що на Закарпатті. Тут почала мироточити ікона Божої Матері «Живоносне джерело».

Як розповів голова Станівського молодіжного братства на честь святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, настоятель Петро-Павлівського храму села Станово протоієрей Василій Попович, одного разу парафіяни побачили на образі багато великих капель масла із жовтуватим відтінком, а від ікони йшов аромат.

ікона Богородиці «Живоносне джерело»

«Зранку 19 грудня, прихожани йшли до храму, — зазначив о.Василія. — Як і зазвичай, люди підходили до ікони Богородиці «Живоносне джерело», яка знаходиться на подвір’ї в особливому ківоті».

ікона Богородиці «Живоносне джерело»

Раптом одна з жінок з великим подивом звернулася до священика: «Отче, з нашою іконою трапилося чудо. Вона мироточить».

«Я відразу підійшов до святині і на власні очі переконався в цьому, — продовжує о.Василій. — На іконі я виявив багато великих капель масла з жовтуватим відтінком. Відчув непідробний, неприродній аромат — образ «благоухав». Люди почали підходити до ікони з великою радістю, благоговінням і словами подяки Богу за проявлене чудо».

Того ж дня після Літургії священик з парафіянами відслужили біля ікони молебень з акафістом до Богородиці. Відтоді такі молитви намагаються звершувати щодня.

Ікона була освячена в Світлу П’ятницю, після Пасхи 2014 року — в день, коли вшановується пам’ять цього образу. Написала її випускниця іконописної школи, що діє при Санкт-Петербурзькій духовній академії – Вікторія Пуга.

Люди, які підходять до мироточивого образу, зазначають, що відчувають незвичайну, надприродню, особливу атмосферу. А священик з парафіянами вважають мироточення надзвичайною подією: «Це особливий знак Неба для нас. Нам залишилося лише його правильно прочитати та зрозуміти. Це особливе заступництво Богородиці».

За матеріалами сайту Мукачівської єпархії

Мукачівська єпархія
Ікона Богородиці «Живоносне джерело»
современные чудеса
мироточивые иконы
мироточение

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
9460

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар