Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Втиснутись в нормальність» – фотоповість про людей з особливими потребами відкриється 1 червня у галереї «Соборній»

Версия для печатиВерсия для печати
27 травня 2014 | Архів

1 червня о 13:00 у галереї «Соборна» відбудеться відкриття фотовиставки соціально-реабілітаційного центру «Родина» «Втиснутись в нормальність».

Батьки центру «Родина» підготовили фотовиставку, яка складається з 72 фото, не просто як виставку. Це ілюстрована повість про людей з особливими потребами про свої будні та свята. А ще – відповідь на запитання, що означає бути нормальною Людиною. Бути Людиною, справжньою, глибокою, здатною прийняти і полюбити ближнього свого таким, який він є.

Простягнути руку допомоги і дружби іншій людині, не за його інтелектуальні чи інші здібності, а через те, що всіх нас створив Господь і талантами обдарував різними.

Ти сильний, сміливий і спритний,а юнак, що погано тримається на ногах, вміє так глибоко відчувати цей світ, що Тобі і не снилось і його очі світяться любов’ю до всіх людей. Ти відмінний в бізнесі, а дівчина, що майже не розмовляє малює вражаючі картини! Ти відомий журналіст, політик а рядом з тобою співачка з унікальним голосом на інвалідній колясці!

Втиснутись в нормальність – значить стати Людиною, яка відноситься до оточуючих її людей не по шаблону чи відповідних стереотипів «здоровий – хворий», а приймає ближнього таким, яким створив його Господь! І приймає з любов’ю!

soborna.church.ua

діти-інваліди
інваліди
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1317

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар