Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала владу, опозицію і активістів сісти за стіл переговорів

Версия для печатиВерсия для печати

День Соборності та Свободи України – це особливе свято, яке не лише нагадує нам про непорушну єдність усіх Українських земель в незалежній вільній Державі, але й символізує єдність українців в різноманітності думок, поглядів та підходів до творення нашого майбутнього.

Сьогодні в Україні триває протистояння, яке останніми днями, на жаль, набуло гострого силового характеру. В центрі Києва відбулися сутички між мітингувальниками та міліцією, внаслідок чого сотні людей отримали поранення. Фактично країна опинилася на межі громадянської війни.

Церкви та релігійні організації України принципово засуджують силові дії, що ведуть до ескалації конфлікту. Сьогодні і влада, і опозиція, і громадські активісти мають припинити насильство та сісти за стіл переговорів. Всі сторони протистояння мають усвідомити свою відповідальність за збереження єдиної соборної Української держави та розпочати конструктивний діалог з метою подолання суспільно-політичної кризи.

Сподіваємось, що сьогоднішнє свято Соборності і Свободи України допоможе знайти дорогу до примирення та порозуміння між владою і народом, між різними політичними силами та громадянським суспільством.

Ми закликаємо берегти територіальну цілісність України та рішуче відкидати будь-які ідеї сепаратизму чи розділення нашої Батьківщини, бо ми – один народ! Необхідно виявляти братерську та сестринську любов до співвітчизників, незважаючи на походження, мову, релігію тощо. Розпалювання ж ненависті до людини через етнічні та релігійні відмінності є неприпустимим.

Ми, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, відмінні між собою за конфесійною, релігійною і навіть етнічною приналежністю, закликаємо усіх віруючих громадян нашої соборної держави до молитви за єдність, порозуміння, мир та гідне майбутнє народу України. Ми готові сприяти початку конструктивного діалогу.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!

За дорученням Головуючого у ВРЦіРО

митрополит Бориспільський і Броварський

Керуючий справами Української Православної Церкви

................................................................................................................................................................................................................................

Читайте також: КИЇВ. Головування у Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій перейшло до УПЦ

Всеукраїнська Рада Церков закликала владу, опозицію і суспільство до діалогу та пошуку прийнятного шляху виходу з кризи

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Евромайдан и Церковь
Евромайдан
День Соборності України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3209

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар