Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Всеукраїнська Рада Церков закликала владу, опозицію і суспільство до діалогу та пошуку прийнятного шляху виходу з кризи

Версия для печатиВерсия для печати
10 грудня 2013 | Церква і держава

Дорогі брати і сестри! Шановні співгромадяни!

У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до віруючих різних релігій та конфесій з закликом підсилити молитви за мир і спокій, за припинення розбрату та ворожнечі, за порозуміння та розв’язання конфлікту. Ми засуджуємо акти насильства і жорстокості, вчинені як проти мирних учасників громадських акцій та журналістів, так і проти правоохоронців, які виконували обов’язок відповідно до присяги.

Звертаємося до діючої влади з закликом забезпечити конституційні права і свободи громадян, не застосовувати силу щодо мирних зібрань, а також провести неупереджене розслідування випадків провокацій та силового протистояння і покарати винних.

Закликаємо весь народ України, незалежно від політичних переконань, бути мудрим і відповідальним, утримуватися від насильницьких і протиправних дій та не піддаватися на провокації.

Закликаємо українське суспільство, владу і опозицію до діалогу та спільного пошуку прийнятного шляху виходу з кризи. Пам’ятаймо, ми є частинами єдиного народу, єдиної країни. Неможна допустити, щоб політичне протистояння стало причиною для порушення цілісності нашої держави.

Ми, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повноважні представники релігійної спільноти України, яка є значною і невід’ємною частиною українського громадянського суспільства, є різними за своїми переконаннями та світоглядом, однак ми живемо і трудимось у дусі взаємного розуміння, поваги і миру. А тому закликаємо всіх вас до суспільного і політичного порозуміння, взаємної поваги і миру для блага нашого народу.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій готова, в міру можливого, сприяти налагодженню діалогу й зробити все необхідне для примирення й відновлення стабільності у нашій Державі.

Боже Великий Єдиний, нам Україну храни!

Від імені членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

з повагою і благословенням,

+ВОЛОДИМИР,

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ,

ГОЛОВУЮЧИЙ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ РАДІ ЦЕРКОВ І РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Евромайдан

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2734

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар