Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Всесвітня Рада Церков підтримала миротворчу позицію УПЦ

Версия для печатиВерсия для печати

«Всесвітня Рада Церков висловлює свою повну підтримку миротворчій місії УПЦ», ― про це заявив Генеральний секретар ВРЦ Олаф Фюксе Твейт на зустрічі з представниками Української Православної Церкви, яка відбулася в рамках візиту цієї міжнародної організації до України.

«Для нас цей візит має дуже велике значення. Українські церкви повинні знайти спільний шлях до того, щоб стати миротворцями у цьому конфлікті. Оскільки люди України, врешті, як і всі, потребують миру. Тож церкви мають зробити все, щоб цього досягти.

Всесвітня Рада Церков робитиме все від нас залежне, щоб сприяти добрим намірам Української Православної Церкви», ― заявив під час зустрічі пан Олаф.

Що стосується конфліктної ситуації на Сході України та правової сфери міжконфесійного співжиття в Україні, то Президент Всесвітньої Ради Церков по Європі доктор Андерс Вейрюд підкреслив, що Всесвітня Рада Церков прагне якомога більше дізнатися про ситуацію в Україні.

«Тому ми тут. Сподіваємось, що зможемо допомогти в розв’язанні існуючих в Україні проблеми, особливо на її Сході. Але щоб об’єктивно оцінити ситуацію, ми маємо почути різні  міркування та думки людей. Сподіваємось, що Україна залишиться для всіх державою-взірцем того, як християни, мусульмани та іудеї співіснують разом у мирі», ― зазначив він.

Нагадаємо, вчора розпочався візит делегації Всесвітньої Ради Церков до України. Він триватиме 2 дні. Представники ВРЦ особисто ознайомились із ситуацією на Сході України, побувавши в зоні АТО.

Всемирный совет церквей

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2196

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар