Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ВРЦіРО ― до громадян України: «Чесний вибір під час голосування 26 жовтня ― крок до нової, мирної та процвітаючої держави»

Версия для печатиВерсия для печати
24 жовтня 2014 | Події

Цієї неділі, 26 жовтня 2014 року, відбудуться вибори до Парламенту України.

У зв’язку із цим  Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила звернення до громадян України.

 

Шановні співвітчизники!

26 жовтня 2014 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Перед новим складом Парламенту стоятимуть надзвичайно важливі завдання: забезпечити мир і територіальну цілісність для України, сприяти реформам та відновленню економіки.

Слід підкреслити, що після конституційної реформи на Верховну Раду лягає більша відповідальність, адже від Парламенту та утвореної в ньому більшості депутатів залежить формування Уряду. Тому більша відповідальність лягає і на кожного громадянина, адже від нашого спільного вибору залежить склад нової Верховної Ради.

Особливо хочемо наголосити на моральній складовій виборів. Обман чи підкуп виборців, надання їм завідомо нездійсненних обіцянок, фальшування підсумків голосування є виявом неправди, яка є порушенням Божих заповідей.

Тому ми закликаємо кандидатів у депутати та політичні сили пам’ятати про відповідальність не лише перед людським законом, але і перед Богом, Який бачить все.

Дорогі виборці! Ми закликаємо вас використати час, який лишився до дня голосування, для кращого ознайомлення з кандидатами та політичними партіями, щоби у день голосування, 26 жовтня, помолившись, прийти на виборчі дільниці та зробити відповідальний, усвідомлений вибір.

Не слід продавати свій голос ані за гроші чи інші матеріальні цінності, ані за солодкі обіцянки. Зробіть свій вибір чесно і за совістю.

Україна перебуває у складному становищі, вихід з якого можливий завдяки стратегічному баченню майбутнього, твердим і виваженим крокам, єднанню зусиль.

Безвідповідальність виборців чи обраних депутатами загрожує поглибленням суперечностей, більшою кризою та хаосом у державі. Тож оцінюйте кандидатів у депутати та політичні сили не за обіцянками, а за плодами їхніх справ, здатністю впоратися із поставленими перед ними завданнями.

Історія довела, що від голосу кожного з нас, від нашої волі творити добро і протистояти злу залежить багато. Усвідомлений, відповідальний, чесний вибір під час голосування 26 жовтня ― ще один крок до побудови нової, мирної та процвітаючої України.

Бажаємо всім мудрості від Господа та закликаємо на добрі справи Боже благословення!

За матеріалами сайту ВРЦіРО

ВРЦіРО
ВРЦіРО і держава

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2041

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар