Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ВПУ презентовано на Міжнародній зустрічі православної молоді Syndesmos і наймолодшому Предстоятелю Православної Церкви

Версия для печатиВерсия для печати

На запрошення організаторів протоієрей Георгій Коваленко взяв участь у Міжнародній зустрічі Всесвітнього православного братства Syndesmos. Цьогорічна зустріч відбувається у кафедральному місті православній Словаччини – Прешові і зібрала керівників і представників молодіжних православних спільнот з Європи (Білорусі, Німеччини, Росії, Словаччини, України, Фінляндії, Франції, Чехії), Сполучених Штатів Америки та Африки.

Головною темою міжнародного зібрання було обрано Святий і Великий Собор Православної Церкви, а гаслом – “Молодь мислить Церкву. Православна Церква в сучасному світі”.

На відкритті зустрічі православної молоді був присутнім наймолодший Предстоятель Помісної Православної Церкви Ростислав, архієпископ Прешевський, митрополит Чеських земель і Словаччини, який поділився своїми враженнями від Всеправославного Собору на Криті. Декан Православного Богословського факультету Університету Прешова Ян Шафін зробив огляд історії Вселенських Соборів та підготовки до Всеправославного Собору на Криті. А протоієрей Георгій Коваленко спробував розповісти молоді про Послання Собору в стилі заголовків новин чи повідомлень в Twitter, мав доповідь на тему “Секуляризація як внутрішня проблема Церкви та можливість звільнення” та презентував Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості в рамках засідання, пресвяченого сучасним формам богословської освіти.

Довідка:

Всесвітнє православне молодіжне братство Syndesmos було засноване у 1953 році групою молодих православних богословів, серед яких були Іоанн Мейєндорф, Олександр Шмеман, Ніколас Ніссіотіс та Георгій Ходр.

Інформація про Syndesmos

Інформація про подію

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
про Університет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4127

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар