Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вперше учасниками «Покровських ігор» на Кафедральному соборі стали діти із вадами слуху

Версия для печатиВерсия для печати
21 жовтня 2015 | Діти, молодь

19 жовтня вперше провели «Покровські ігри» для дітей із вадами слуху, які навчаються у Київській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат № 6.

Захід був організований спільними зусиллями керівництва і викладацького складу Київської загальноосвітньої школи-інтернату №6 та Духовно-просвітницьким центром Кафедрального собору в рамках проекту недільної школи з вадами слуху та мовлення «Чути серцем» та студентами Київської Духовної семінарії та академії.

Цьогорічні ігри припали на пам’ятну дату, а саме 1000-ліття успіння святого рівноапостольного князя Володимира, тому ігри пройшли на тему «Володимир Великий як визначна постать в історії України та Православ’ї».

В іграх брали участь дві команди дітей — учні 7 – 9 класів. До команди «Ерудит» увійшли нечуючі та слабочуючі діти, капітаном команди став Максим Хозей, а до команди «Міцні духом» — діти з логопедичними порушеннями на чолі із капітаном Максимом Кобря.

На учасників чекали брейн-ринг, квест та естафети. Тема брейн-рингу була пов’язана з історією основних подій із життя Володимира Великого. Брейн-ринг став початком змагань, де учасники з кожної команди мали за хвилину дати правильні відповіді на питання, що відносилися до князювання Володимира Великого, державотворення, соціальний та політичний устрій держави, а головне – роль Хрещення в історії Київської Русі.

Другим етапом ігор став конкурс каптанів — у ньому за одну хвилину кожен капітан мав відповісти на п’ять запитань ведучих. Інших учасників очікував творчий конкурс із театральним підґрунтям з назвою «Історична реконструкція», в якому кожен самостійно обирав собі тему з важливих історичних моментів періоду Київської Русі та відтворював їх у своїх театралізованих сценках-виставах.

Оцінювали знання дітей члени журі, а саме — координатор проекту «Покровські ігри», менеджер з організації масових для дітей ДПЦ КС УПЦ Людмила Михайлівна Гончарова, викладач жестової мови Київської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 6 Тетяна Миколаївна Радченко, педагог-організатор масових заходів Київської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 6, Ірина Валеріївна Розбицька.

Загальний підсумок гри – обидві команди проявили себе як найерудованіші та найталановитіші. Діти-учасники гри отримали іменні подяки «Покровські ігри 2015» від Духовно-просвітницького центру та недільної школи «Чути серцем». Також командам були вручені призи – книги від партнерської організації – видавництво «Час майстрів», капітани отримали диски про Хрещення Київської Русі від. А головний приз – екскурсію «Архітектурна експедиція Києвом доби Київської Русі» надав партнер «Покровських ігор 2015» «Музей історії Києва».

Слід відмітити творчий конкурс, організований для глядачів — створення кращого плакату на підтримку команди вболівальниками під час гри. Плакати були вручені командам на згадку. Організатори висловлюють подяку учасникам, волонтерам, партнерам за організацію та участь у проекті.

«Учні та викладачі школи — наші добрі друзі, з якими ми знайомі вже понад 5 років. Учні школи показали гарний результат. Вони ерудовані, талановиті, веселі, активні та щирі. На мою думку, такі ігри потрібні і є дуже важливими для учасників, тому що кожен може продемонструвати свої знання та вміння, проявити себе у командній грі. Це також спонукає дітей до того щоб самостійно пізнавати, шукати, вивчати свою історію та культуру. Приємно спостерігати за тим, як зараз вони творчо працювали і який командний дух мають до цього. Їх зібраність просто вражає. Всі команди просто молодці!» — зауважила куратор недільної школи «Чути серцем» Анна Блощинська.

За матеріалами сайту soborna.church.ua

Анна Блощинская
діти з вадами слуху

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4224

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар