Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Волонтера «з передової» Ольгу Данилову з Нової Каховки нагороджено орденом Української Православної Церкви

Версия для печатиВерсия для печати
15 квітня 2015 | Події

14 квітня, в день престольного свята Іверського храму Андріївського кафедрального собору Нової Каховки, за соборним богослужінням всього духовенства Новокаховської єпархії, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія волонтер Ольга Данилова за старанні труди з допомоги солдатам, які проходять військову службу на території проведення антитерористичної операції, а також іншу доброчинну діяльність, була нагороджена орденом своєї небесної покровительниці – рівноапостольної княгині Ольги.

Нагорода була вручена керуючим єпархією – єпископом Новокаховським і Генічеським Філаретом.

З початком проведення антитерористичної операції на Сході України Ольга виступала ініціатором численних доброчинних акцій з допомоги воїнам, передавала бійцям Святе Письмо, іконки з молитвами воїна, взуття, засоби захисту та інше, придбане коштом віруючих Новокаховської єпархії.

Вручаючи високу нагороду, єпископ Філарет зазначив: «Ця тендітна жінка несе на своїх плечах важкий і відповідальний вантаж, в прямому й переносному розумінні цих слів. Вона допомагає нашим воїнам, ідучи туди, куди бояться йти сильні і мужні чоловіки — під кулі і снаряди. Бажаю Вам, Ольго, щоб Ваші і наші підопічні були живі і здорові, і щоби Ви якнайскоріше мали змогу повертатися до «мирного» волонтерства, допомагаючи діткам, як і було раніше. Хай Господь дарує мир нашій країні! Хай береже Вас Бог!»

За повідомленням канцелярії Новокаховської єпархії

ФІЛАРЕТ (Звєрєв), єпископ Новокаховський і Генічеський
Новокаховська єпархія
волонтер Ольга Данилова

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2178

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар