Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Волинська молодь змагалася зі священиками на знання Святого Письма

Версия для печатиВерсия для печати
19 лютого 2016 | Культура

На Волині провели знамениті змагання серед молоді на знання Святого Письма та основ православної віри. Так інтелектуально зазвичай у Волинській єпархії відзначають День православної молоді.

День молоді-2015 в Луцьку святкували три єпархії: Волинська, Рівненська, Тернопільська

Цього разу вести брейн-ринг запросили відомого священнослужителя з Дніпропетровської єпархії — директора дитячого будинку сімейного типу, батька 13-ти дітей протоієрея Андрія Пінчука.

Журі склали гості з Білорусі – студенти Мінської духовної семінарії.

Змагалися православні молодіжки Волинської єпархії: «Омофор»; молодіжка місіонерського клубу «Іоаннівська сім’я»; юнацький клуб «Лови момент»; молодіжне товариство ім. святого преподобного Ніколи Святоші, князя Луцького; молодіжка «Зігрій любов’ю»; молодіжно-юнацький хор «Покров», а також молодіжки «К.Р.О.К.» міста Ківерці, «Дорога до дому» селища Колки, «Крила віри» села Карпилівка Ківерцівського благочиння, «Ніка» міста Рожище, «Благовісники» села Борочиче Мар’янівського благочиння, «Логос» Горохівського благочиння, а також молодіжні православні згромадження селищ Маневичі, Любешів, молодіжки «Дзвін» з селища Цумань, а також села Сошично Личинівського благочиння.

Запитання були доволі важкими і сформульованими в оригінальній формі. Специфікою ж проведення інтелектуального конкурсу було те, що відповіді треба було давати швидко й оперативно.

Внаслідок напруженого турніру ІІІ місце посіла команда волонтерського молодіжного руху «Омофор», ІІ – ківерцівька молодіжка «К.РО.К.», а перше виборола молодіжка місіонерського клубу «Іоаннівська сім’я», що діє при Хрестовоздвиженському храмі Луцька.

Переможці мали можливість зіграти з командою священиків.

Проведення брейн-рингу супроводжувалось «творчими паузами» – виступами молодіжних хорів «Уміленіє» луцького Свято-Пантелеімонівського храму, «Дзвін» молодіжки селища «Цумань», дитячо-юнацького хору «Покров» з Луцька, а також  чоловічого квартету «Новий світ».

«Я хочу щиро подякувати вам, дорогий отче Андрій, за те, що ви прибули до нас у єпархію щоб розділити радість свята із нами, із нашою молоддю. Дякуємо також і нашому керівнику єпархіального молодіжного відділу ієромонаху Іллі (Вишневському) за організацію цьогорічного свята. З благословення наших владик – митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, і вікарія нашої єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла сьогодні відбулось дійсно чудове свято. Отож нехай ця, дійсно пасхальна, радість яку ми відчули залишається із нами. Дякуємо також і нашим гостям з білорусі за те, що теж прибули розділити із волинською православною молоддю радість свята. І наостанок усім вам ми хочемо сказати наші щирі слова «Спаси вас Господи», – сказав на завершення святкової програми речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Фото Варвари Шевчук. Великий фоторепортаж — 170 знімків — дивіться на сайті: volyn.church.ua

Волинська єпархія
священник Андрей Пинчук
День православної молоді

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1454

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар