Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Влада Запоріжжя: гей-реклама залишиться на вулицях міста — за неї заплачено

Версия для печатиВерсия для печати
11 серпня 2015 | Церква і держава

У відповідь на звернення архієпископа Запорізького і Мелітопольського Луки прес-служба Запорізького міського голови повідомила, що рекламні плакати про те, як зокрема чоловіки «коханням перемагають ненависть», є не соціальною рекламою, а розміщені на комерційній основі на приватних рекламних площах.

Запорожский владыка призвал мэра убрать гей-рекламу в городе

 

Міська влада не має права втручатися у форму та зміст зовнішньої реклами — така норма закріплена у статті 16 Закону України «Про рекламу». Органам місцевого самоврядування в процесі видачі дозволів на розміщення зовнішньої реклами заборонено втручатися у форму та зміст зовнішньої реклами.

Рекламні сюжети, про які йдеться у зверненні архієпископа Луки, розміщені ПП «Реклама сервіс», ТОВ «Флайт, ЛТД» та ТОВ «Реклама сервіс України».

Водночас прес-служба міського голови зазначає, що комунальне підприємство «Запорізьке міське інвестиційне агентство», яке здійснює розміщення зовнішньої реклами на рекламоносіях комунальної власності, не бере участі в розповсюдженні сюжетів подібного характеру.

Запорізька єпархія має намір надалі шукати можливість законним шляхом прибрати з вулиць міста рекламу з пропагандою одностатевого кохання.

***

У той самий час на сайті організаторів ЛГБТ-реклами міститься неправдива інформація щодо «некомерційності» проекту.

«Кохання переможе ненависть» — саме під таким гаслом у Запоріжжі стартувала нова соціальна реклама. Мінімалістичне наповнення чотирьох сцен, зображених на бігбордах центральних вулиць міста, покликане зосередити запоріжців та гостей міста на головному — любові та злагоді у суспільстві. 

У час, коли український народ переживає випробовування своєї єдності, у суспільстві з великою швидкістю поширюються ксенофобні та насильницькі настрої.

Герої та героїні цієї некомерційної рекламної кампанії закликають мешканців міста до злагоди та примирення любов’ю. Любов — ось що повинно об’єднувати усіх людей, незалежно від віку, статі, кольору шкіри, віросповідання, політичних поглядів, а так само — й сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності».

8 серпня архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука звернувся до мера Запоріжжя та депутатів міської ради з проханням прибрати ЛГБТ-рекламу та покаятися в пропаганді гріха. Відповідне звернення було розміщено на сайті Запорізької єпархії.

За матеріалами сайту Запорізької єпархії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

По следам гей-парада… Протоиерей Николай Могильный из Сан-Франциско

Протоієрей Георгій Коваленко — про майбутній гей-парад у Києві

 

ЛУКА (Коваленко), архієпископ Запорізький і Мелітопольський
Запорізька єпархія
гей-реклама в Запорожье
ЛГБТ-сообщество
пропаганда гомосексуализма
однополые браки

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3150

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар