Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Візерунки Великодня – 2014»: фестиваль, який надихав, вражав, дарував радість. ФОТОРЕПОРТАЖ з гала-концерту

Версия для печатиВерсия для печати

ІІІ щорічний Пасхальний фестиваль «Візерунки Великодня» завершився. 27 квітня у галереї «Соборній» відбувся фінальний гала-концерт фестивалю, на якому всіх присутніх чекали нагородження та виступи власників гран-прі попередніх конкурсних днів.

Останній день фестивалю розпочався з подячного молебню у Свято-Андріє-Володимирському храмі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового. Учасники фестивалю піднесли соборну молитву до Господа, дякуючи за цікаве та душекорисне проведення Пасхальної седмиці.

Голова Парафіяльної ради Кафедрального собору Єпископ Бородянський Варсонофій подякував учасникам і всім, хто допомагав в організації фестивалю та нагородив грамотами членів журі. А всі учасники Пасхального фестивалю «Візерунки Великодня» отримали дипломи.

Колектив Духовно-просвітницького центру собору щиро вдячний усім партнерам, які підтримали фестиваль:

Дитячий парк розваг «НAPPYLON», Музей науки «Експериментаніум», Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, Телепрограма «Правосланий вісник» (Перший Національний),  Асоціації діячів кіноосвіти та медіапедагогіки України, Православний журнал «Фома в Україні», Офіційне видання УПЦ «Церковна православна газета», Інформаційний веб-портал УПЦ «Православіє в Україні», Українське Радіо, компанія «Gallery Plus», Український форум благодійників та ін.

Протягом світлого Пасхального тижня фестиваль надихав, вражав, дарував радість та найголовніше – приносив Благу Звістку про Воскресіння Христове. Тож, до зустрічі на наступних фестивалях!

soborna.church.ua

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
Пасхальний фестиваль «Візерунки Великодня»
галерея «Соборная» УПЦ
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
Свято-Андрее-Владимирский храм Кафедрального собора УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6248

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар