Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В Україні вийшла друком книжка архімандрита Амвросія (Макара) «Любовь Божия в сердце человека»

Версия для печатиВерсия для печати
19 травня 2015 | Книжки

У видавництві «Дух і Літера» вийшла друком збірка проповідей відомого українського православного богослова, церковного діяча і пастиря архімандрита Амвросія (Макара).

Проповіді охоплюють найважливіший період у літургійному житті Православної Церкви — від підготовчих тижнів до Великого посту до дня Святого Духа.

Зміст проповідей відображає широку пастирську практику і багатий духовний досвід їх автора, торкається важливих проблем духовного життя православного християнина — боротьби з гріхом і покаяння, внутрішнього діяння, зростання в духовному житті, зберігання серця від спокус світу.

Архімандрит Амвросій (Макар) — відомий православний вчений богослов, церковний діяч, пастир, автор численних статей з канонічного права, історії Церкви, біблійної текстології, морального богослов'я. Після закінчення Московської духовної академії та аспірантури продовжив освіту в Східному інституті в Римі, де захистив дисертацію доктора канонічного права на тему «Єдність таїнств християнської ініціації і преподания немовлятам святого Причастя».

Багато років викладав у різних духовних школах: на богословському факультеті Вінніпезького університету св. Андрія Первозванного (1995-1996 рр.), у Київській духовній академії (1996-2006 рр., З 2000 по 2006 р обіймав посаду проректора), у Паризькій православній духовній семінарії (2009-2013 рр.)

У Києві о.Амвросій став одним з ініціаторів відродження Київського релігійно-філософського товариства і був обраний його президентом, яким залишається до цього дня. Брав участь в організації міжнародних науково-богословських конференцій «Успенські читання». У 1997-2000 роках о.Амвросій будував православний комплекс св. Архістратига Божого Михаїла на Дарниці.

З 2006 р о. Амвросій живе в Мілані (Італія). Є настоятелем православної парафії в ім’я святителя Амвросія Медіоланського і членом Ради Християнських Церков Мілана.

duh-i-litera.com

Читайте також:

Милан и Леньяно: возрождение Православия на севере Италии. Об украинце в Италии — о. Амвросии (Макар)

архимандрит Амвросий (Макар)
«Дух и литера»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2218

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар