Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вітаємо нашого шеф-редактора о.Георгія Коваленка з народженням другого онука

Версия для печатиВерсия для печати
25 травня 2016 | Новини порталу

Молимося за чудову дружню родину засновника нашого порталу та шеф-редактора протоієрея Георгія Коваленка: у середу, 25 травня, його друга донька народила першого сина.

Вітаємо щасливих батьків — Марію та Олександра з первістком!

Вітаємо щасливих бабусю й дідуся — отця Георгія та матінку Маріанну, адже тепер розширюється поле їхньої професійної діяльності:)

У сім’ї Коваленків — як і в святих царственних страстотерпців — чотири доньки та молодший син. Дві старші сестри — Даша і Маша — вже змінили прізвища й самі стали мамами. Проте через заміжжя донечок родина не зменшилася, а навпаки.

Протоиерей Георгий КоваленкоДівчата Коваленки, 2015

Приклад добрих теплих сімейних відносин, турботи одне про одного, розуміння, уважного ставлення, і водночас внутрішньої свободи кожному в такій великій сім’ї залишатися собою — це все родина отця Георгія.

Коваленки пропагують сімейні цінності навіть своїм щасливим зовнішнім виглядом, не кажучи вже про мудрі поради, які дають глава сім’ї та його дружина — подружжя з 30-річним стажем.

Від імені колективу і читачів порталу «Православіє в Україні», від імені парафії в ім’я святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, що при Православному родинному центрі в Києві, висловлюємо родині нашого шефа і настоятеля щирі слова побажання здоров’я, добробуту, щедрої допомоги Божої та благословення!

Многая і благая літа!

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3186

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар