Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Духовно-просвітницький центр у галереї Соборній відзначив свій День народження - 4 роки! (дивіться ФОТОрепортаж)

Версия для печатиВерсия для печати
25 листопада 2013 | Події

23 листопада, у День народження Блаженнішого, відсвяткував 4 річницю заснування і Духовно-просвітницький центр на честь Воскресіння Христового.

З цієї нагоди у галереї «Соборній» відбувся святковий концерт. Вітання Блаженнішого Митрополита Володимира співробітникам центру передав голова Парафіяльної ради Кафедрального собору єпископ Бородянський Варсонофій.

«Кафедральный собор только строится, но духовная жизнь здесь уже бурлит. Это благодаря владыкам, которые здесь трудятся, благодаря батюшкам, которые здесь служат, благодаря Ксении Зозуле, которая на протяжении 4 лет возглавляет  галерею «Соборную. – Сказав єпископ Бородянський Варсонофій, вітаючи зі святом колектив Духовно-просвітницького центру. – У нее есть прекрасные помощники, которые помогают ей в выполнении этой миссии. Хочу поблагодарить вас за ваши труды. Четыре года назад было непросто, сейчас, может быть, еще сложнее, но вы, объединившись, вместе выполняете те послушания и поручения, которые возлагает на вас Святая Церковь. Вы достойно несете свой жизненный крест, а также достойно показываете Церковь в лице духовного просвещения и миссионерства» – зазначив владика.

Крім того, в рамках святкування в галереї «Соборній» відбулося відкриття фотовиставки «Кольори Православ’я. Польща» – третя виставка від інтернет-проекту «OrthPhoto» у рамках міжнародного виставкового циклу «Кольори Православ’я».

Читайте також: Про Православ'я у Польщі: дізнайтеся на фотовиставці з міжнародного циклу «Кольори Православ’я»

Це – незвичайна подорож, яка розповідає про Православ’я у Польщі. На понад 200 світлинах 57 фотомайстрів показане Православ’я, яке вони бачать крізь об’єктиви фотоапаратів та призму свого серця. Виставка відбувається з благословення Блаженнішого Сави, Митрополита Варшавського і всієї Польщі, за підтримки і благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та проходить під почесним патронатом Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського.

Про минуле, теперішнє та майбутнє центру – з перших вуст - читайте інтерв’ю керівника Духовно-просвітнциього центру Ксенії Зозулі: «У нас все попереду!»

ФОТОРЕПОРТАЖ Андрій Солодніков

За матеріалами сайту sobor.in.ua та  duhcenter.in.ua

ВАРСОНОФІЙ (Столяр), єпископ Бородянський, вікарій Київської Митрополії
Ксенія Зозуля
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2090

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар