Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ВИШГОРОД. Протоієрей Димитрій Денисенко влаштував для дітей парафіян денний табір. Перша зміна завершилася: ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
01 липня 2014 | Діти, молодь

При храмі святих Бориса і Гліба м. Вишгород закінчилася червнева зміна православного дитячого табору «ЗЕРНЯТКА БОРИСА ТА ГЛІБА». Протягом усієї зміни в таборі проводилися заняття з дітьми та паломництва по святим місцям.

Діти під керівництвом дорослих та вожатих відвідали Архангело-Михайлівський Звіринецький монастир, Китаєву та Голосіївську пустинь. Паломницькі поїздки та подорожі по храмах Києва та святим місцям стали логічним продовженням уроків у недільній школі, дозволяючи дітям здобувати нові знання, допомагаючи зростати духовно.

Адже паломництво - це не просто екскурсія. Паломники не тільки оглядають пам'ятки, а й долучаються до духовних багатств, маючи можливість помолитися про себе і своїх ближніх в місцях сповнених Божої благодаті, особисто зустрітися зі святинями.

«Там ми прикладалися до мощей святих і молилися, вірячи, що святі почують нас і допоможуть нам», «Після відвідування цих місць всі ми здобули душевну легкість, відчули себе абсолютно іншими людьми і стали дивитися на світ трохи інакше» – написали діти у «Щоденнику табору».

Серед занять діти особливо полюбили спів, рукоділля, англійську мову та малювання. Так само діти з радістю виконували ранкове молитовне правило. «Нам дуже сподобалося щодня співати ранкові молитви, оскільки ми знаємо, що таким чином звертаємось до Бога і зближуємося з Ним» – читаємо у «Щоденнику табору».

Також діти мали відпочинок на річці Десна, що дало можливість відпочити від мирської суєти і зблизити дітей табору. Правильна організація праці і відпочинку в православному таборі дає дітям можливість зробити вільний вибір між вуличними розвагами, комп'ютерними іграми та корисними для себе і ближніх справами.

«Коли час існування табору добігав кінця, всі ми відчували легкий смуток, адже всі – і дорослі , і діти – стали як рідні», «Стільки подій ми пережили разом, разом ми піднімали свій духовний рівень, і разом ми дякуємо за це церкві Бориса і Гліба. Адже саме вона зібрала нас і саме під її куполом ми стали близькі по духу», «Дякуємо ж від усіх наших щирих сердець за те, що у нас є Церква Бориса і Гліба. Многая літа їй та її настоятелю!» – написали діти у «Щоденнику табору».

Спільна молитва, спільна праця і трапеза всіх тісно зближують і ріднять. Є багато прикладів, коли учні недільної школи приводили до табору своїх друзів, а потім приходили і їхні батьки; і сім'ї цих дітей воцерковлялися. Сподіваємось, що з Божою поміччю, все більше дітей з батьками приходитимуть до православної віри.

boryspil-eparchy.org

Бориспільська єпархія
дитячі православні табори
храм святих мучеників Бориса і Гліба у Вишгороді

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
8115

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар