Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вінницькі капелани передали українським воїнам кишенькові «Молитовники»

Версия для печатиВерсия для печати
16 березня 2015 | Військо

Днями із зони АТО повернулися двоє священиків Вінницької єпархії УПЦ, які їздять до українських воїнів у якості капеланів-волонтерів.

Настоятель вінницького храму Святої Трійці протоієрей Олексій Волков і настоятель храму с. Михайлівки Вінницького району протоієрей Анатолій Кузнєцов відвідали вінницький мобільний госпіталь у с. Сватово, а також кілька військових частин та блокпостів, серед яких були такі, що розташовані у безпосередній близькості до лінії бойових дій , на які рідко заїжджають волонтери.

Священики передали українським воїнам одяг та продукти, зібрані парафіянами православних храмів Вінниці та Вінницького району. Допомога була надана й солдатам з Вінниці, яких зустріли на одному з блокпостів. А одного з воїнів на блокпості між Артемівськом і Горлівкою, священики привітали з днем народження справжнім домашнім тортом, який спекли жінки з с. Михайлівки.

Під час цієї поїздки священики намагалися більше уваги приділити спілкуванню з воїнами на духовні теми і подарували кожному військовослужбовцю спеціальні «Молитовники воїна», що містять короткі ранішні і вечірні молитви, молитви за Україну та український народ, молитви для воїнів перед боєм та у важкі хвилини. Всі тексти – українською мовою.

Молитовник — кишенькового формату — це спільний проект Спасо-Преображенської громади міста Києва та Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира.

Вінницька єпархія
Протоієрей Олексій Волков
Протоієрей Анатолій Кузнєцов
Церква і військові
окормление военнослужащих
помощь военнослужащим
Фонд памяти Блаженнейшего Митрополита Владимира

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1024

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар