Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вихованці будинку дитини у Ворзелі та престарілі – під опікою Церкви: з подарунками сюди завітав митрополит Олександр (Драбинко) (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати

«Що зробили ви одному із малих цих – Мені ви зробили», – цю заповідь Спасителя Церква втілює у життя упродовж всього свого існування в усі часи, незважаючи на бурхливі політичні події людської історії.

З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) відвідав Київський міський будинок дитини ім. М.М. Городецького в смт. Ворзель та будинок престарілих у місті Києві. Владику супроводжував голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

У будинку дитини перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, з органічними ураженнями центральної нервової системи, в тому числі дитячим церебральним паралічем та порушеннями психіки віком від народження до 5-ти років.

Священнослужителі вручили подарунки для закладу та солодощі для дітей. Під час зустрічі з персоналом владика Олександр зауважив, що Українська Православна Церква і надалі опікуватиметься установою.

Також митрополит Олександр та протоієрей Валентин Марчук роздали підопічним дитячого будинку іконочки у благословення, а для керівництва – ікону святителя Миколая.

«Благодійність, допомога тим, хто цього потребує – це діяльність, яку Православна Церква здійснює, виконуючи заповідь свого засновника Господа нашого Ісуса Христа. Переказую вам також благословення Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира», – сказав митрополит Олександр.

«Усі ці благодійні справи наша Церква буде і надалі продовжувати. Ми допомагаємо нужденним, незрячим, нечуючим, не обходить увага Церкви і ветеранів, ліквідаторів та потерпілих від аварії на ЧАЕС. Це – ті справи, які виконує Церква, це те, що заповідав нам робити Христос Спаситель», – зауважив голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Головний лікар закладу Тетяна Василівна подякувала митрополиту Олександру за увагу і за цінні подарунки.

Цього дня митрополит Олександр завітав і до Будинку престарілих у Києві, де нещодавно провів соціальний захід до дня Пасхи та передав дівчині, котра лікується і вкрай потребує допомоги, кошти на реабілітацію.

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
протоієрей Валентин Марчук
діти-інваліди
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3103

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар