Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Відтепер правовики Ужгородського і Віденського університетів разом досліджуватимуть державно-церковні відносини

Версия для печатиВерсия для печати
23 травня 2014 | Події

22 травня у місті Відні підписана Угода про співпрацю між Науково-дослідним інститутом державно-конфесійного права та державно-церковних відносин Ужгородського національного університету та Інститутом філософії права, релігійного права та права культури Віденського університету, який очолює всесвітньовідомий вчений, доктор права, професор Ріхард Потц.

За дорученням ректора Ужгородського національного університету, доктора медичних наук, професора Володимира Смоланки українську сторону представив директор НДІ державно-конфесійного права та державно-церковних відносин УжНУ, доктор богослов'я, кандидат юридичних наук та автор популярної на «Православії в Україні» серії публікацій «Одеський мартиролог» архімандрит Євфросин (Білаш).

Угода спрямована на зміцнення прямих контактів та співпрацю у сфері дослідження державно-конфесійного права, державно-церковних відносин та інших галузей правничої царини, що становлять інтерес для обох сторін. Досягнута домовленність про підготовку та організацію спільних наукових конференцій, симпозіумів, обмін професійним досвідом, науково-педагогічними кадрами та студентами, що працюють у представленому напрямі. Під час перемовин директор НДІ УжНУ був ознайомлений зі специфікою діяльності Інституту, особливостями навчання студентів та науково-педагогічної праці професорсько-викуладацького складу, функціонування бакалаврських і магістерських програм навчання.

Архімандрит Євфросин (Білаш) також передав пану Директору запрошення декана факультету європейського права та правознавства УжНУ, доктора юридичних наук, професора Ярослава Лазура відвідати Ужгород та взяти участь в одній із запланованих міжнародних наукових конференцій факультету на наступний навчальний рік. Професор Потц подякував за запрошення та прийняв його.

Під час підписання Угоди професор Потц зазначив, що відкриття та діяльність НДІ державно-конфесійного права та державно-церкових відносин в одному з найбільших університетів України є важливим та ще одним кроком до якісної структуризації і оновлення юридичної науки та налагодження міжнародних зв'язків у науковій сфері.

Також професор Потц запросив архімандрита Євфросина до читання ряду лекцій на юридичному факультеті Віденського університету, що стосуються державно-конфесійного права та державно-церковних відносин в Україні під час зимнього семестру 2014/2015 навчального року.

архімандрит Євфросин (Білаш)
державно-конфесійні відносини
Одесский мартиролог

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1928

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар