Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Відкриття «Школи Анни Ярославни». ВІДЕОпрезентація

Версия для печатиВерсия для печати
28 вересня 2016 | Жити в Церкві

Ми вже розповідали про те, як у стінах Національного заповідника «Софія Київська» відбувся день відкритих дверей «Школи Анни Ярославни». 

 

«Тут навчаються сини та доньки Ярослава» — ФОТОрепортаж з відкриття клубу вихідного дня у Софії Київській

А тепер пропонуємо вам переглянути відео з презентації «Школи». Сюди увійшли інтерв’ю організаторів та викладачів, розповіді про цілі та напрями діяльності «Школи», а головне — камера зняла щасливих та задоволених дітей, які розважалися та училися в невимушеній атмосфері.

«Колись тут бігала маленька дівчинка. Її звали Анною. Потім вона стала королевою Франції», — такими словами ректора Відкритого Православного Універитету Святої Софії-Премудрості розпочалося відкриття «Школи». — «Сьогодні це місце стало клубом вихідного дня для дітей і підлітків. Саме тут колись Ярослав Мудрий учив своїх дітей і дітей киян».

Давню традицію вирішили спільно відродити Національний заповідник «Софія Київська» та Відкритий Православний Університет.

Завданням «Школи» є дати мету і перспективу, справжні орієнтири, з якими діти зможуть втілити знання, отримані звідусіль (школа, інтернет, спілкування з друзями та дорослими, книжки).

«Ми хочемо, — розказав прот.Георгій Коваленко, — щоб наші діти знали і нашу історію, і зв’язки нашої древньої країни з усіма країнами Європи. Бо колись сини і доньки Ярослава були пов’язані подружніми звязками з найвідомішими державами того часу.

Ми живемо у спільному, відкритоу світі і маємо навчитися комунікувати з ним. А насправді — відродити ті комунікації, які в нас були 1000 років тому, які мала Київська Русь. І це наше майбутнє».

Школа Анни Ярославни
про Університет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3364

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар