Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Відкритий Університет та «1+1» запускають новий телепроект — «Таємний код віри». Прем’єра вже цієї суботи

Версия для печатиВерсия для печати
21 березня 2017 | Події | Архів

25 березня о 10:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нового науково-пізнавального проекту «Таємний код віри», ведучим якого стане ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прот. Георгій Коваленко.

У кожній програмі ведучий шукатиме відповіді на питання про релігію та церкву, які хвилюють кожну людину. З’ясувати істину отцю Георгію допомагатимуть історики, релігієзнавці, богослови, філософи та прості люди.

Отець Георгій шукатиме відповіді у Біблії, Корані, Торі, старих манускриптах та храмах різних конфесій.

Цикл документальних науково-пізнавальних фільмів складатиметься  восьми епізодів. Темами перших програм стануть: «Язичництва та християнство», «Делікатні питання в релігії», «Гендерна рівність і роль жінки у християнстві», «Великдень і сенс цього свята», «Історія святих писань», «Церква та наука», «Пожертва або свідома допомога», «Релігійна спільнота майбутнього».

«Два роки пошуку формату, чотири місяці роботи — і вже цієї суботи — прем’єра першої серії першого сезону «Таємного коду віри» на 1+1», —  написав про подію у себе в ФБ отець Георгій.

«Ми спробуємо привідкрити людям двері до церкви та церкві — до проблем людей. Наша мета — показати, що віра в Бога — це мир, любов і свобода. У «Таємному коді віри» ми будемо розбивати стереотипи, пов’язані із релігією та церквою, а також досліджувати «закриті» теми», — каже про проект отець Георгій.

А креативний продюсер проекту Акім Галімов назвав «Таємний код віри» «найкрутішою програмою про Бога»: «В нас скоро прем’єра. Хочу сказати, що, мабуть, це найкрутіша програма про Бога, віру та релігію. Отче Георгій Коваленко — смілива людина. Не знаю, хто б іще зі священиків наважився так пройтися по «святому». Але, зрештою, де святе, а де грішне? Таємний код віри, перший епізод, субота, 25 березня, 10:00».

***

Цикл документальних науково-пізнавальних фільмів «Таємний код віри» — спільний проект телеканалу «1+1» та Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості».

За матеріалами «1+1», ФБ-сторінок прот.Георгія Коваленка та Акіма Галімова

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Таємний код віри
про Університет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4421

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар