Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Відкритий Православний Університет прийматиме семінар Українського Християнського Академічного Товариства

Версия для печатиВерсия для печати

У четвер, 8 червня, Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості прийматиме семінар Українського Християнського Академічного Товариства «Єдність християн України — новий формат».

Семінар, який проходитиме в рамках Х Екуменічного соціального тижня, проведе свою роботу у стінах Національного заповідника «Софія Київська».

Модераторами та співкоординаторами семінару стануть ректор Відкритого Православного Університету прот. Георгій Коваленко та співдиректор Департаменту «Свобода. Суспільство. Мир» (коледж Бернардинців, Франція) Антуан Аржаковський.

Доповідачі:

архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Апостольський нунцій в Україні — ВІТАЛЬНЕ СЛОВО

монс. Паскаль Ґольніш, президент Фундації L'Œuvre d’Orient — ХРИСТИЯНСЬКИЙ ПОГЛЯД НА ФРАНЦУЗЬКУ СВІТСЬКІСТЬ

о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ — БАЖАННЯ ЄДНОСТІ — ШЛЯХ ДО СОПРИЧАСТЯ ЦЕРКОВ

Сімона Мерло, президент університету RomaTre, Італія — ЕКУМЕНІЗМ МИЛОСЕРДЯ

Михайло Черенков, професор кафедри філософії УКУ — ЄДНІСТЬ РІЗНИХ. ПРОТЕСТАНТСЬКА ПЕРСПЕКТИВА

о. Войцех Сурувка, ОР, директор Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського — АПОСТОЛ ПЕТРО — ФАКТОР ПРАГНЕННЯ ДО ЄДНОСТІ

Віталій Хромець, доцент кафедри культурології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова — БОГОСЛОВСЬКА ОСВІТА І МІЖХРИСТИЯНСЬКИЙ ДІАЛОГ — ШЛЯХ ДО ЄДНОСТІ ХРИСТИЯН УКРАЇНИ

о. Петро Балог, ОР — «ЄДИНА» І «ВСЕЛЕНСЬКА» — ОДНІ З ГОЛОВНИХ ОЗНАК ЦЕРКВИ ХРИСТОВОЇ ІЗ СИМВОЛУ ВІРИ ЯК ВИДИМА ЦІЛЬ ХРИСТИЯН УКРАЇНИ

Початок семінару — 9:00

Місце проведення — Відкритий Православний Університет, Будинок митрополита Національного заповідника «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24)

***

Українське християнське академічне товариство (УХАТ) є добровільним академічним об’єднанням науковців-християн різних конфесій.

УХАТ було засноване у 2005 році Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету у партнерстві з Центром європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Товариство створене для сприяння міждисциплінарним академічним дослідженням питань «Київської Церкви», спрямованим на краще пізнання минулого, дослідження сучасного та розвиток майбутнього, а також стосунків між еклезіологією (вченням про Церкву) та антропологією (вченням про людину); проведенню відкритого діалогу в любові та повазі один до одного, враховуючи у власних судженнях і коментарях позицію протилежної сторони, та для інформування українського суспільства і українських мас-медіа про сучасні дослідження.

Детальніше тут

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2150

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар