Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Відкритий католицизм»: ФОТОкадри публічної лекції у ВПУ

Версия для печатиВерсия для печати
16 березня 2018 | Події

Відкритий католицизм, латинська схоластика Томи Аквінського ХІІІ ст. — навколо таких тем зібралися слухачі 15 березня 2018 р. на лекцію у ВПУ.

Відкривати щось нове завжди цікаво. За допомогою Михайла Черенкова ми вже відкривали протестантизм. Тепер о.Войчех Сурувка, священик із Домініканського Ордену, директор Інституту св. Томи Аквінського у Києві, презентував слухачам відкритий католицизм. Адже за 25 років роботи інституту зібралося багато матеріалу, яким настав час поділитися.

Головні питання — яким чином католицизм має відкриватися світу? як відкриватися і не втратити своєї ідентичності?  — цікавили французького богослова Ів-Марі-Жозеф Конгара. Торкався цієї теми і папа Бенедикт XVI, говорячи про реформу католицької церкви. Про це говорив під час зустрічі і о.Войчех. А слухачі відкривали сучасний католицизм через традицію — труди католицького святого ХІІІ ст. Томи Аквінського.

На лекції було представлено книгу Френсіса Селмена «Святий Тома Аквінський. Учитель істини». Це перша книга українською з теології Томи. Її о.Войчех презентував спільно з Олексієм Браславцем.

Дивіться фоторепортаж Максима Сидоренка із лекції.

Протоиерей Георгий Коваленко
Войчех Сурувка
Олексій Браславець
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3525

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар