Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ВІДЕО. Місцеблюститель вітає з початком Петрового посту

Версия для печатиВерсия для печати

Слово Преосвященнішого Онуфрія, митрополита Чернівецького і Буковинського, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри:

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні – перший день посту перед святом святих апостолів Петра і Павла. Свята Церква вшановує апостолів Петра і Павла особливо, тому що це були великі проповідники Євангелія Христового. І, як честь цим апостолам, Свята Церква закликає всіх своїх вірних поститися перед цим святом.

Це є знаки поваги до великих наших небесних ходатаїв, молитвеників. І піст корисний для нас самих, тому що постом людина очищує себе, свою плоть і душу від того, що називається «гріх».

Для тих, хто здоровий, має силу, повинен поститися так, як потрібно. Для хворих людей Церква дає економію, тобто поступки хворим людям з благословення священиків – їм можна вживати і скоромну їжу.

Я бажаю, щоб ми провели цей піст і в духовному, і в тілесному сенсі правильно: щоб ми утримали себе і від скоромної їжі, а також зробили все, щоб себе примирити до Бога, і щоб був мир між нами – людьми, які живемо на землі.

Нехай Боже благословення перебуває з усіма нами, нехай Господь допомагає нам потрудитися у пості, щоб з радістю зустріти празник святих апостолів Петра і Павла.

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3189

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар