Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ: у Луцьку провели в останню дорогу загиблих під Волновахою солдат

Версия для печатиВерсия для печати
28 травня 2014 | Події

Двадцять три роки тому священик Миколай Бондарук хрестив Володю Прокопчука. І так було Богу угодно, що саме його рідні загиблого під Волновахою солдата 51-ї окремої механізованої бригади попросили й поховати їхнього сина…

Читайте також: ВОЛИНЬ У СКОРБОТІ: вічна пам'ять загиблим окремої механізованої бригади у Волновасі!

Володимира Прокопчука та ще трьох його бойових товаришів, які свою смерть знайшли на Донеччині, привезли у Луцьк у понеділок ввечері. Біля будинку, де мешкає родина Прокопчуків, протоієрей Миколай Бондарук і священики відслужили заупокійну літію за спочилим рабом Божим Володимиром.

Потім хресним ходом труну з його тілом понесли у Свято-Іллінський храм, де вона простояла усю ніч. Над покійним читали Псалтир, було відслужено ще одну заупокійну літію. Всю ніч до храму, попрощатися з покійним і помолитися за спокій його душі ішли люди – рідні і чужі, знайомі і незнайомі. Чин відспівування після Божественної літургії звершив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, йому співслужили всі священики Луцької округи з благочинним протоієреєм Володимиром Літвенчуком.

Потім тіло покійного Володимира було доставлено на Театральний майдан міста, де також виставили і труни із тілами інших трьох загиблих під Волновахою: Віталія Махновця, Володимира Зарадюка, Дмитра Йовзика. Керівники міста і області виступили на громадській панахиді. Володимира Прокопчука поховали на центральній алеї міського кладовища у Гаразджі.

«Він та його товариші віддали свої життя від руки ворога, за друзів своїх, за Україну. Вічна їм пам’ять!» – сказав отець Миколай Бондарук. Хай же милосердний Господь поселить душі цих молодих людей, які тепер служитимуть Богу вже у Його Царстві, там, де праведники спочивають.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Миколай Бондарук
спочилі
Ситуация в Донецке

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3275

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар