Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

СОСТОЯЛСЯ СИНОД. Избран Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры — митрополит Черновицкий и Буковинский Онуфрий

Версия для печатиВерсия для печати
24 лютого 2014 | Події

Сегодня, в понедельник, 24 февраля, в Киево-Печерской Лавре состоялось заседание Священного Синода Украинской Православной Церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: РІШЕННЯ СИНОДУ: направити звернення до державної влади, до вірян УПЦ та сформувати комісію для діалогу з УПЦ КП та УАПЦ

Перед началом заседания архиереи посетили в больнице Блаженнейшего Митрополита Владимира.

Как стало известно, на заседании был избран Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры — митрополит Черновицкий и Буковинский Онуфрий.

Сайт Патриархия.ru сообщает о состоявшемся телефонном разговоре владыки Онуфрия и Святейшего Патриарха Кирилла, во время которого Святейший «пожелал митрополиту Онуфрию помощи Божией в несении ответственного служения в трудный для Церкви период, переживаемый ныне украинским народом».

***

ЖУРНАЛ ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
від 24 лютого 2014 року

У засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви під головуванням Преосвященного митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела (на підставі п. 17 розділу IV Статуту про управління Української Православної Церкви) –

СЛУХАЛИ:

Інформацію Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія щодо рапорту Преосвященного митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського  Олександра, відповідального перед Священним Синодом УПЦ за лікування Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

УХВАЛИЛИ:

1.    З огляду на викладене в Рапорті, констатувати, що стан фізичного здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира дає підстави  для вступу в силу п. 14 розділу V Статуту про Управління УПЦ, а саме про наявність причин, які унеможливлюють виконання Митрополитом Київським і всієї України Володимиром обов’язків Предстоятеля Української Православної Церкви.

2.    На підставі п. 14 розділу V Статуту про Управління УПЦ обрати Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри.
Таємним голосуванням Священний Синод УПЦ із числа своїх постійних членів обрав Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри Преосвященного митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.

3.    Ім’я Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри підносити за богослужінням в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви за наступною формулою: «… О Господине и Отце нашем Владимире, Блаженнейшем Митрополите Киевском и всея Украины, и о Господине нашем Высокопреосвященнейшем Онуфрии, митрополите Черновицком и Буковинском, Местоблюстителе Киевской митрополичьей кафедры».

Офіційний сайт УПЦ

Біографія митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія >>>

Фото священика Максима Брусники. Більше фото: fotolitopys.in.ua

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
15227

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар