Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

За фактом незаконного тиску на Блаженнішого Митрополита Володимира Генеральна прокуратура розпочала розслідування

Версия для печатиВерсия для печати
21 травня 2014 | Події

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України розпочато кримінальне провадження стосовно колишніх Президента України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та інших високопосадовців за фактом незаконного тиску на Митрополита Київського і всієї України Володимира з метою усунення його від управління УПЦ МП. Про це йдеться на сайті ГПУ.

генеральна прокуратура україни

У ході перевірки, проведеної за зверненням одного з народних депутатів, встановлено, що Митрополит Київський і всієї України Володимир дотримувався позиції невтручання Церкви у політику, чим викликав невдоволення колишнього Президента України, який бажав заручитись підтримкою УПЦ на виборах у 2015 році.

Після невдалих спроб переконати Митрополита Київського і всієї України Володимира відректися від посади екс-міністр внутрішніх справ України, на виконання вказівки колишнього Президента України, організував силами підлеглих йому працівників фізичну ізоляцію митрополита Олександра, який є особистим секретарем та довіреною особою Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.

Однією з умов звільнення митрополита Олександра з ізоляції було переконати Митрополита Київського і всієї України Володимира зректися займаної посади.

За вказаним фактом Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення екс-посадовцями кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Головне слiдче управлiння Генеральноï прокуратури.

Прес-служба Генеральної прокуратури України

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коментар секретаря Предстоятеля УПЦ щодо повідомлення прес-служби Генпрокуратури

Коментар речника УПЦ щодо відкритого Генпрокуратурою провадження

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
13541

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар