Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Вартовий радощів» Сергій Дудко: «Грати на сцені — це весело!»

Версия для печатиВерсия для печати
15 вересня 2016 | Постать

Ось уже майже 10 років він стоїть на варті радощів та сміху. Смуток та поганий настрій втікають геть, тільки-но з’являється цей чоловік та його гамірна, весела команда.

«Вартовий радощів», Сергій Дудко мало говорить про себе. Його головний меседж — грати на сцені — це весело! Мабуть, це так і є, бо все життя Сергія, його сили, таланти та час обертаються навколо його улюбленого дітища — театральної студії «Радощі» та її акторів...

Тож про Сергія Віталійовича нам розказали його колеги.

Сергій є головним режисером студії. А заодно й сценаристом, автором текстів, костюмів, декорацій — сам придумує їх і навіть створює власноруч. Звичайно, допомагають у цьому хлопці й дівчата, які грають у постановках.

«Сергій Віталійович — досвідчений актор, — розповіла помічниця режисера, педагог з вокалу у «Радощах» Ольга Амеліна. — Багато років грав у спектаклях. А тепер у студії працює як режисер і навіть композитор».

У «Радощах» люблять дітей. І знають, що найбільше люблять діти. Звичайно, грати! Бо у грі розкриваються творчі можливості особистості. Гра — як велике вікно, крізь яке в духовний світ дитини входять уявлення про навколишній світ.
Саме через гру художній керівник студії знаходить спільну мову із дітьми.

«Сергій — великий професіонал у спілкуванні з хлопцями та дівчатами різного віку, — продовжує Ольга. — Він сам є багатодітним батьком: разом із дружиною виховує 3-х дітей, тому добре розбирається в дитячій психології, знається на особливостях різного віку, знаходить контакт із будь-якою дитиною. Він дуже відкритий, творчий і водночас простий у спілкуванні. Та ще й гарно співає!»

Дійсно, у скарбничці «Вартового радощів» є участь у камерному хорі «Кредо», регентування у храмі, але все ж його стихія — це театр.

На сьогодні студія «Радощі» вже має своїх випускників, які продовжують далі театральне навчання.

«Наш головний герой (Рома Петровський, який гратиме у виставі в день відкритих дверей у «Школі Анни Ярославни») вчиться в театральному коледжі», — каже Ольга. Є ще декілька учнів, які також пішли по театралній лінії.

Оцінити гру акторів і талант режисера можна буде вже цієї неділі, завітавши на день відкритих дверей у «Школу Анни Ярославни».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Давайте репетирувати!» — один день у Софії театральної студії «Радощі». ФОТОРЕПОРТАЖ

Від «А» до «Я»: Школа Анни Ярославни розпочинає перший навчальний рік

18 вересня — день відкритих дверей у «Школі Анни Ярославни»

Сергій Дудко
Театральна студія «Радощі»
Школа Анни Ярославни

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2243

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар