Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В ЗАПОРІЖЖІ — ДНІ БЛАЖЕННІШОГО: кінопокази, концерти, благодійність: з 21 по 23 листопада, вхід вільний (+Програма)

Версия для печатиВерсия для печати
20 листопада 2014 | Події

З благословення архієпископа Запорізького і Мелітопольского Луки до Дня народження Митрополита Київського і всієї України ВОЛОДИМИРА — «Митрополита Любові», в рамках інформаційної підтримки діючого благодійного проекту Запорізької єпархії УПЦ «Любов милосердствує» 21 – 23 листопада в Запоріжжі – ORTHODAYS.ZP—2014: православні дні, творчість, спілкування, кінопокази, концерти, благодійність.

Вхід на більшість заходів — вільний. Запрошуємо усіх!

Організатори: Запорізька єпархія Української Православної Церкви, православний журнал «Фома в Україні»

Партнери: «Арт-простір» м. Запоріжжя (ПК ім. Кірова)

Медіа-партнери: офіційні ресурси Запорізької епархії УПЦ (сайт Hram.zp.ua, відеоканал на YouTube, газета «Літопис Православ’я», журнал «Колокол», сайти благочинь, монастирів і храмів), портал «Православіє в Україні», запорізькі ЗМІ, ТБ.

Локації: ПК ім. Кірова («Арт-простір»), Запорізька обласна бібліотека, кінотеатр ім. Довженка, військовий шпиталь м. Запоріжжя.

OrthoDays.ZP (з англ. — православні дні) — це християнський місіонерський соціально-культурний проект регіонального значення (м. Запоріжжя та Запорізька область), спрямований на багатовекторне спілкування і спільну творчість людей як православного віросповідання, так і представників інших конфесій. OrthoDays.ZP також представляє інформаційно-просвітницьку і благодійну діяльність Запорізької єпархії УПЦ протягом року.

Мета: в процесі проведення тематичних заходів та спільної діяльності, спрямованих на розширення благодійних проектів (допомога всім нужденним Запорізької області), вийти на рівень спілкування, достатній для глибокого розуміння нагальних проблем нужденних і ефективної допомоги цим людям; залучення ініціативних і спрямованих на благодійну діяльність особистостей, творче спілкування, розкриття даних від Бога можливостей.

Формат: тематичні заходи (кіно, театр, музика, презентації, миротворчий прес-клуб, круглий стіл) за участю зацікавлених груп людей проходять у різних місцях (локаціях) м. Запоріжжя, протягом декількох днів в період проведення OrthoDays.ZP (щось на кшталт безкоштовного антикафе). Захід OrthoDays.ZP як підсумковий планується проводити щороку. Вхід на всі заходи - вільний. Вітаємо благодійні внески в рамках діючого проекту Запорізької єпархії УПЦ «Любов милосердствує» (можна зробити через сайт єпархії).

Учасники і глядачі: всі бажаючі; особлива увага до: постраждалих в АТО, сиріт, інвалідів, важкохворих.

Оргкомітет: архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука, прес-служба і співробітники відділів Запорізької єпархії УПЦ і партнери заходу.

ПОЧЕСНІ ГОСТІ ORTHODAYS.ZP-2014: співавтор документального фільму «Блаженніший Володимир», головний редактор ТК «Інтер», керівник проекту «Фома в Україні» Антон Нікітін і в.o. головного редактора журналу «Фома в Україні» протодиякон Олександр Карпенко, режисер фільму «Птица без крыльев» Сергій Андрієнко.

Запорізька єпархія УПЦ презентує свою благодійну і інформаційну діяльність протягом року, а також в рамках проектів єпархії «Любов милосердствує» і Миротворчого прес-клубу збере однодумців задля ще більшої допомоги хворим, нужденним і постраждалим у зоні АТО.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ORTHODAYS.ZP-2014

*Вхід на всі заходи - вільний (окрім круглого столу і кінопоказу для духовенства — за запрошеннями)

П ‘ЯТНИЦЯ, 21 листопада

12:30 ORTHODAYS.ZP-МАЙБУТНІМ ЖУРНАЛІСТАМ. Зустріч головного редактора ТК «Інтер», керівника проекту «Фома в Україні» Антона Нікітіна і в.о. головного редактора православного журналу «Фома в Україні» протодиякона Олександра Карпенка із студентами факультету журналістики ЗНУ. Зустрічає гостей декан факультету журналістики ЗНУ Володимир Миколайович Манакін. ЗНУ, корпус 2, ауд. № 242

14.00. ORTHODAYS.ZP — МИРОТВОРЧИЙ ПРЕС-КЛУБ. Круглий стіл на тему: «Роль ЗМІ у встановленні миру в Україні». У круглому столі візьмуть участь: Антон Нікітін, в.о. головного редактора журналу «Фома в Україні» протодиякон Олександр Карпенко, головні редактори запорізьких ЗМІ, а також - архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука. Запрошені представники влади і суспільства.

Вхід для ЗМІ (акредитація на місці). Конференц-зал Покровського архієрейського собору (вул. Анголенка), нижній поверх, вхід зліва під великими сходами.

15.00. ORTHODAYS.ZP — ПРЕСТАРІЛИМ і ОДИНОКИМ. Показ короткометражного фільму «Капелан» (Україна, 2014), реж. В. Білий (про моральне виховання молоді священиком). Спілкування з психологом. Будинок престарілих м. Запоріжжя

16.00. ORTHODAYS.ZP — ЗМІ І МОЛОДІ. Презентація православного журналу «ФОМА В УКРАЇНІ»; презентація студії «ЛОЗА» (м. Запоріжжя), презентація медіа-проектів Запорізької єпархії УПЦ (відеоканал, сайт, газета та ін.). Обласна бібліотека ім. Горького, 1-ий поверх, лекційна зала

18.00. ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ ORTHODAYS.ZP-2014. ПК ім. Кірова. Мала зала

Єдиний в Україні юнацький симфонічний оркестр Запорізької єпархії УПЦ під керівництвом диригента С. Скрипника. Офіційна частина. Презентація і показ фільму «БЛАЖЕННІШИЙ ВОЛОДИМИР» (ТК «Інтер», 2014) (за участю співавтора фільму Антона Нікітіна).

СУБОТА, 22 листопада

10.00 ORTHODAYS.ZP. ДІТИ-ДІТЯМ. Презентація фільму «FINESTRA: окно в параллельный мир» cпецприз «Запорізька синерама»—2014- роздум дітей про долю України і всього світу (автори фільму діти прот. Олександра Овчаренка, клірика Запорізької єпархії УПЦ). Зустріч дітей прот. А. Овчаренка з вихованцями недільних шкіл Запорізької єпархії УПЦ. Тема зустрічі — «Як створити свій фільм?» (Запорізька обласна бібліотека ім. Горького, 5-й поверх, Центр національних культур «Сузір’я»)

13.00 ORTHODAYS.ZP — УСІМ НЕБАЙДУЖИМ, ІНТЕЛІГЕНЦІЇ. Презентація і денний показ документального фільму «ПТИЦА БЕЗ КРЫЛЬЕВ» (Україна, 2013), реж. С. Андрієнко (м. Запоріжжя) - Премія Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира на XIIМФПК «ПОКРОВ» (м. Київ) - про 30-ти річну талановиту художницю без рук і без ніг, що мешкає у Будинку престарілих м. Дніпропетровськ. Презентують фільм автор і режисер із Запоріжжя С. Андрієнко і прот. В.Власенко (читає текст у фільмі). Зустріч з інтелігенцією. Концерт Jiva Online (прот. В.Власенко, прот. І. Савва, відомі музиканти Запоріжжя і України). Кінотеатр ім. Довженка, Малий зал.

НЕДІЛЯ, 23 листопада День пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

14.00. ORTHODAYS.ZP-ДУХОВЕНСТВУ. Зустріч з духовенством Запорізької єпархії УПЦ. ПК Кірова, Малий зал.

Художній фільм «ПЕЛІКАН», реж. Олів’є Орлі (Франція, 2011). У головній ролі: Емір Кустуріца. Слоган фильму: «Дивовижна історія дружби». Вхід для духовенства.

16.00 ОФІЦІЙНЕ ЗАКРИТТЯ ORTHODAYS.ZP—2014. ПК ім. Кірова, Великий зал День пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

Виступ хору духовенства Запорізької єпархії УПЦ. Пісня на вірші Блаженнішого Митрополита Володимира «Ромашка белая…». Офіційна частина. Єдиний в Україні юнацький симфонічний оркестр Запорізької єпархії УПЦ під керівництвом диригента С. Скрипника. Презентація і показ документального фільму «ПТИЦА БЕЗ КРЫЛЬЕВ» (Україна, 2013), реж. С. Андрієнко (м. Запоріжжя).

ФОТОВИСТАВКА пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Світлини різних років.

ПОМИНАННЯ Блаженнішого Митрополита Володимира

*На закриття запрошуються усі бажаючі і переселенці, сироти, престарілі, одинокі, інваліди та ін.

***

Чекаємо на вас 21-23 листопада на перших OrthoDays.ZP-2014!

Вітаємо благодійні внески, які підуть на підтримку постраждалих у зоні АТО.

ВХІД НА ВСІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ.

Прес-служба Запорізької єпархії

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Запорізька єпархія
Антон Никитин
Протодиакон Александр Карпенко
Православный детско-юношеский симфонический оркестр Запорожской епархии
Любовь милосердствует

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1976

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар