Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В усіх храмах і монастирях УПЦ сьогодні пом’янули загиблих під час трагічних подій у Києві

Версия для печатиВерсия для печати
22 лютого 2014 | Редакция | Події

У Вселенську батьківську поминальну суботу, 22 лютого, в усіх храмах і монастирях Української Православної Цекви були звершені поминальні богослужіння, за якими були піднесені молитви про всіх загиблих унаслідок трагічних подій у Києві.

Напередодні, у п’ятницю, 21 лютого, вийшло відповідне розпорядження Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира з благословенням особливо пом’янути всіх загиблих та помолитися за упокій їх душ та прощення гріхів без розподілу за політичною або будь-якою іншою ознакою.

Читайте: ВАЖЛИВО! Церква благословила 22 лютого особливо поминати загиблих, закликала скасувати всі розваги на Масляну та продовжити жалобу за загиблими до Пасхи

«Перед Богом немає ані правих, ані лівих; ані міліціонера, ані протестувальника, — наголошується у зверненні Предстоятеля. — Церква молиться за упокій їх душ, за прощення гріхів та Боже милосердя до тих, хто передчасно постав перед Нелицемірним Суддею і Милосердним Богом».

Також розпорядженням Блаженнішого Митрополита Володимира скасовано всі розваги на Масляну.

Українська Православна Церква закликала віруючих молитвою і каяттям готуватися до Прощеної неділі та Великого посту та запропонувала продовжити дні жалоби за загиблими до Світлого Христового Воскресіння, перед яким настане 40-й день від їхньої загибелі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Евромайдан
Евромайдан и Церковь
День жалоби за загиблими в Україні
Небесна сотня

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3562

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар